Літературний салон від Київської ФРІ

Share

Осінь 2015 року стала початком для мистецько-освітнього проекту «Літературний салон». Кожна подія ЛітСалону передбачає не тільки глибокий аналіз творчості літераторів, а також невідомі широкій аудорії факти біографій, які дозволяють максимально наблизитися до геніїв.

Зустрічі проходять в атмосфері повного занурення завдяки можливості кожного з присутніх відтворити шедеври поетів, яким присвячена лекція.
Справжнім сюрпризом є кількість охочих долучитися до ініціативи: кожного разу ми бачимо натхненну молодь, яка бажає поглиблювати свої знання. Це свідчить про надзвичайну потребу молодих людей у культурному розвитку та виходу за рамки буденного. Призначення ЛітСалону — задоволення цієї потреби.

Літературний салон ФРІ покликаний заохотити молодь до підвищення рівня культурної освіченості, адже якісно кращий рівень життя може забезпечити лише людина, яка має широкий світогляд.
На думку фундаторів, проект має набагато більше значення, ніж розповсюдження певної інформації. Оскільки, література – не лише герметичне мистецтво, яке існує саме для себе або ж лише для естетичного задоволення. Це, перш за все, відображення суспільного життя. Попит чи ігнорування певних митців є лакмусовим папірцем для виявлення свідомості тогочасних людей та з’ясування причин такого явища.

Обізнаність в літературі не обмежується рамками років життя геніїв- вона охоплює цілі світи, які існували протягом довгого часу і суттєво впливали на наступні покоління. Організатори закликають усвідомити, що культура певної епохи – це завжди відзеркалення рівня розвитку держави, вона показує причини та наслідки соціально-політичних процесів, які вплинули на виникнення певної плеяди творчих людей.

Неможливо не зазначити, що кожна зустріч відзначається дружньою атмосферою спільних інтересів, активного обговоренняавіть після завершення та, звісно, смаколиками та запашним чаєм.

Отож, Літературний салон щовівторка проводитиме зустрічі з усіма небайдужими до мистецтва як відзеркалення епох, щоб розширити світогляд, підвищити інтелектуальний рівень у даній сфері та створити платформу для плідних дискусій і обміну думками.

Про актуальні зустрічі та їх місце проведення можна дізнатися у спільноті проекту

Залишити відповідь