Завершення проекту Клуб Практичної Психології

Share

Ще минулої п’ятниці ти поспішав на тренінг у рамках КПП… Але тут приходить розуміння,що проект добіг кінця. Два місяці промайнули як один день. Це були два місяці інтенсивної роботи. КПП – проект, який зробив життя десятків учасників ще більш “відрефлексованим” та гармонійним. Ти спитаєш, що було особливого на КПП?

Це назва. Ми не контрольно – пропускний пункт. Це Клуб практичної психології. Це ідеальний простір для саморозвитку. Це щотижневі різнопланові зустрічі. Але саме практичної психології. Це життєві приклади. Це ефективні вправи. Це цікаві тренери. Це актуальні та цікаві лайфхаки в групі. Це можливість вдосконалюватися разом.

Це можливість зрозуміти тип особистості – свій та іншої людини. Це усвідомлення свої сильних сторін. Це розуміння того, над чим потрібно працювати. Це практичні навички ефективної комунікації. Це боротьба із хвилюванням при знайомстві. Це вміння нівелювати непорозуміння. Це можливість навчитися розуміти іншого. Це новий погляд на конфлікт та суперечки. Це поради, які люди мають бути в команді.  Це здатність виявляти брехню та протидіяти маніпуляціям. Це “пропрацювання” дитячих травм. Це відкриття в собі ресурсів та навичок саморегуляції. Це вміння дослухатися до себе. Це ломання стереотипів про відносини між чоловіками та жінками. Це правила здорових стосунків.

І КПП не було б КПП, якби не найважливіша частинка проекту – ті, хто його творив – тренери, учасники і організатори. Всім нам вдалося створити неймовірну атомосферу. Адже КПП- то простір підтримки, натхнення і позитивних емоцій. Це складні речі простими словами. Це інсайти. Це приближення до мрій. Це щастя. Це КПП:)

Наостанок, не постскриптумом, слова вдячності. Дякуємо кожному з тренерів за корисні поради і ефективні вправи. Дякуємо, що знайшли час. Дякуємо, що запалюєте вогники щастя в інших. Дякуємо Світлані Білоусовій, Антону Сорокуну, Ользі Голубіцькій, Іллі Бачуріну, Світлані Оліфірі, Наталії Базимі, Віктору Гуленку, Людмилі Чигарьовій, Ярославу Самойлову, Юлії Мелащук.

Дякуємо всім організатором. І, звичайно, дякуємо нашим учасникам. Це робилося для вас. Сподіваємося, що для кожного з вас це було справді так – цікаво, корисно, пізнавально

Продовжуйте відкривати себе, пізнавати інших та насолоджуватися життям:) Бачте навколо прекрасне. Відчувайте радість. Прислухайтеся до себе й робіть світ навколо кращим!

Залишити відповідь