Зустріч «Human rights!» від Харківського осередку «ФРІ» до річниці Дня ООН у світі

Share

YJN7pyiTqVo

 

Коли осінь своїми прохолодними долонями огорнула Україну саме час згадувати літні мандрівки, міжнародні проекти і розповсюджувати серед зацікавлених та небайдужих отриманий досвід!

 

 

 

Саме тому кінець золотавого жовтня у Харківській «ФРІ» ознаменувався проведенням інтерактивної зустрічі, приуроченої до річниці святкування Дня ООН у світі (24 жовтня). Зустріч була проведена учасницями міжнародного культурного проекту Erasmus+ «Freedom in the eye of the camera» (м.Клімонтув, Польща) – Коноплянко Іриною та Шумною Аліною.

Завдяки міжнародному проекту, автором та організатором якого виступила польська організація «CampoSfera», кожний з учасників мав змогу дізнатися більше про Організацію Об’єднаних Націй та процес її становлення, подискутувати на тему прав людини та дізнатися основні причини появи такого важливого документу, як Конвенція Прав Людини. Варто зазначити, що окрім теоретичної та ігрової частини, учасники мали змогу проаналізувати основні аспекти монтажу короткометражних соціальних фільмів та створити інтернаціональною командою свій власник ролик на тему прав людини.

Весь отриманий багаж знань члени Харківського осередку ВМГО «ФРІ» вирішили неодмінно реалізувати в Україні!

Загалом зустріч «Human rights!», мова спілкування на якій – англійська, була розбита на такі блоки:

  • Обговорення – причини появи поняття прав людини в світі та документу, який би захищав ці права, час, обговорення важливості наявності таких прав в сучасному світі тощо;
  • Руханка – гра-енерджайзер для активізації мовних навичок;
  • Інтерактивне завдання та презентація – створення власної планети з оригінальною назвою, «заселення» планети мешканцями, формування основних прав і свобод, які побутують на ній.

Прекрасним завершенням заходу став перегляд тематичного відео «Реакція дітей. Вдар її!». Ми впевнені, що кожний учасник неодмінно дізнався щось особливе для себе в цей день!

Ми щиро бажаємо Вам і Вашим сім’ям жити спокійним, вільним, щасливим життям! І хай Ваші права завжди знаходяться під захистом!

Коноплянко Ірина ©

Залишити відповідь