Міжнарожні можливості або як не зупинятись на досягнутому. Особистий досвід.

Share

Тарас Яворський, член правління “ФРІ+” ділиться секретами успіху побувавши не на одному міжнародному тренінгу!

PJjNCGu1qhk“Ти ніколи не знаєш, який приємний сюрприз тобі підкине доля,- каже Тарас, – але тільки від тебе залежить чи зможеш ти цей шанс використати і прийняти. Готуючись до екзамену 18 червня, я побачив випадково про терміновий пошук одного учасника на проект “Grow conscious and feel your body” в Італії, який мав відбутись з 25 червня по 2 липня. Скинувши швидко Application form, я отримав позитивну відповідь і вже через кілька днів я у Львові зустрічав інших учасників цього проекту, щоб разом поринути у світ Erasmus+. Протягом семи днів разом з учасниками з Італії, Латвії, Вірменії, Словаччини ми пройшли курс workshopів, які допомогли розібратись у власних відчуттях, зрозуміти своє тіло, навчитись контролювати свої емоції. Дуже важливими були медитації, до цього я ніколи цим не цікавився, але зараз я розумію їх важливість у повсякденному житті. Окрім цього ми вчились налагоджувати діалог, покращувати свої комунікаційні навички. Презентували українську культуру і наші традиції, пізнавали поближче і інші країни. Не менш важливим була спільна робота кожен день, вона дала розуміння, що до цілі завжди легше прийти разом, коли кожен виконує свою роль, а разом досягається якась конкретна велика ціль. А також, що в житті успіху добиваються ті, які не цураються роботи. Але окрім цього всього ми класно відпочивали, плавали в басейні, насолоджувались бомбезним краєвидом, ходили на гору Монте Лема. Найважче було прощатись, за цей час ви встигли здружитись, і мабуть кожен хотів провести ще хоча б тиждень разом.”

Dim7b8O4Xzw

 

 

Участь у проекті “Finanstand”, з 7 по 21 вересня 2015 року в Угорщині Тарас охарактеризував наступним чином :  “В сучасному світі кожен має бути фінансово підкованим. Доходи, витрати, кредити, депозити, ліміти все це оточує нас кожного дня. Ті, люди котрі не справляються з своїми фінансами стають залежними від них, їхнім життям починають керувати гроші. Двотижневий проект Finanstand в Угорщині відкрив для нас світ управління грошовими коштами з іншої сторони, де все зрозуміти було дуже легко і просто, різноманітні лекції, розвиваючі ігри, воркшопи допомогли нам поліпшити розуміння фінансів. Велика кількість спікерів, які працювали в різних фінансових інституціях по всій Європі доказали, що в даній сфері немає чого боятись. Окрім цього постійне спілкування з іншими учасниками, чудове проведення вільного часу, міжкультурні вечори зробили цю поїздку такою, яка запам’ятається на все життя і отриманні знання і навички наближать нас до реалізації своєї мети.”

 

 

У кожного свій шлях. Інколи він вузький і тернистий, інколи навпаки. Але тільки ми є його творцями. Тільки від нас залежить, яким буде цей шлях. Саме цій темі був присвячений тренінг курс в місті Ларнаці, Кіпр під назвою “Know the way, go the way, show the way”, який відвідала українська команда у складі: Євген Бондаренко, Ольга Чичикало і Тарас Яворський.
А ось і враження Тараса від проекту : “Шість днів інтенсивного навчання разом з іншими 40 учасниками, які представляли Іспанію, Італію, Латвію, Литву, Естонію, Вірменію, Кіпр, Румунію, Молдову, Україну, Польщу, Мальту, Боснію і Герцеговину, Болгарію. Усе відбувалось в кращих традиціях неформальної освіти: воркшопи, постійні дискусії, групові завдання, тренінги на тему лідерства, менеджменту, HR. Розвивали вміння не лише презентувати свої ідеї, себе, а й здатність слухати оточуючих, що в наш час є вкрай рідкістю. Окремою темою була майстерність ведення переговорів, не мале значення приділялось вмінню комунікувати з іншими людьми. Також варто виділити воркшоп по мотивації, конфлікт менеджменту, коучингу. Під час проекту було також кілька інших важливих подій, зокрема культурний вечір де наша команда зуміла донести українську щедрість і дух до учасників, на презентації громадських організації усі були приємно здивовані тим, що на теренах України є настільки потужна молодіжна організація Фундація Регіональних Ініціатив.  Як результат можливість партнерства з більше ніж десятьма громадськими організаціями по всій Європі, більше сорока нових друзів. Ми отримали справді актуальні знання і навички, які допоможуть нам не тільки йти своїм шляхом, але й допомагати оточуючим розібратись в собі, вийти з критичних ситуації і семимильними кроками рухатись до мети!”

DSC_9913 DSC_9818

Друзі, все, що Вам потрібно взяти для себе із цієї статті ніяк не заздрість, а саме МОТИВАЦІЯ! Ось головний рушійний чинник для самореалізації, особистісного розвитку та досягнення власних цілей!! Але пам’ятайте, спробувавши одного разу Ви вже не зможете зупинитись!!

Ще більше мотивації та цікавих можливостей Ви знайдете у наших спільнотах в соц. мережах. Ось посилання: vk.com/fri_plus_lviv та www.facebook.com/fri.plus

One thought on “Міжнарожні можливості або як не зупинятись на досягнутому. Особистий досвід.

  1. Тарас привіт. Будь-ласка поділись досвідом пошуку інтернаціональних подорожей . Мене теж цікавить даний вид отримання досвіду, але дуже часто натикаюсь на рекламу , або суто комерційні заходи .

Залишити відповідь