Вранішня кава з театральною студією “Птах”

Share

Зустріч із акторами, педагогами та засновниками театральної студії “Птах” Павлик Назаром та Павлик Марією-Галиною відбулася 14 листопада у рамках проекту «Вранішня кава з…»

Учасники зустрічі мали змогу запитати у Назара та Галини-Марії про театр, їх улюблену роль та першу виставу, що саме їм давалось найважче, про їхнє студентське життя, як саме вони вирішили створити студію, де черпають натхнення, як відреагували батьки та чи є у них вільний час, чи були якісь курйозні випадки  на сцені, і їх враження від викладання.

Вони часто посміхалися, розказували та відповідали на всі, деколи навіть незручні запитання, та змогли в повній мірі донести до присутніх ключові питання: Театр = дія, театр, як гра, як терапія, та як спосіб пізнати себе.

Всі відвідувачі зустрічі мали можливість довідатись більше про театр, життя актора та зрозуміти, яка це насправді важка професія.

Гості також узагальнили, що одними з основних речей, які керують людиною, є страх і любов. Страх не дає дихати і робити, те що хочеться. А любов нас розкриває і дає можливість розвиватись. І саме театр допомагає людям навчитись відпускати страх.

Залишити відповідь