Вітаємо на 76 Голодних іграх!

Share

РАДІО ФРІ запускає кінематографічний та музичний інформаційний блог-проект для культурних тусовщиків!

Ви матимете нагоду стежити за дайджестами, анонсами, оглядами і бути в курсі актуальних подій у світі музики та кіно!


THE HUNGER GAMES: MOCKINGJAY – Part 1 – Official Motion Poster Teaser Trailer (2014) [HD]Найочікуванішою прем’єрою осені є культова фантастична сага “Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2”, яка завершує квадрологію “Голодні ігри”. Сенсація, яку очікують прихильники фільму та ті, хто слідує тенденціям кінематографу не втратять можливості переглянути його на великих екранах. Вражаючі спецефекти, талановитий акторський склад, напружений сюжет, що змушує нервувати і тамувати подих…

Отже, вітаємо на 76 Голодних іграх!

 


РЕВОЛЮЦІЯ – РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! The Hunger Games: Mockingjay Part 2 Official Trailer – “We March Together”

Юна дівчина Кітнісс з Округу 13, яка стала символом революції та прийняла на себе роль Переспівниці починає справжню боротьбу з Капітолієм. Об’єднавши усі округи в боротьбі проти цінічної влади, дівчина вирішує покласти край тиранії Президента Сноу. Вона перетворюється на справжнього ватажка повстання за новий світ. Але щоб не ризикувати громадянами округів, Переспівниця вирішує діяти самостійно та, заручившись підтримкою друзів, вирушає на Капітолій!

Френсіс Лоуренс, режисер фільму, розповідає: «У цьому фільмі Кітнісс бере справу у свої руки і вирішує звести рахунки з Президентом Сноу. Основна дія фільму розгортається на вулицях Капітолію; таким чином, головна героїня знову опиняється у вже знайомих місцях, завершуючи певний цикл подій, розпочатий в першому фільмі. У стрічці багато подій та емоцій, ширший розмах і, що найголовніше, на глядачів чекає довгоочікувана розв’язка».

 


ВІД ПЕРЕЛЯКАНОЇ ДІВЧИНИ ДО ВАТАЖКА ПОВСТАННЯKatniss Everdeen /Ready. Aim. Fire.Цікаво спостерігати за особистісним зростанням Кітнісс впродовж всієї саги, як з невпевненої дівчинки вона перетворилась у сповнену рішучості Переспівницю – втіленням надії та прагненням свободи усіх жителів Панему. Але одне залишилось незмінне – вона ніколи б не наразила на небезпеку своїх близьких, навіть якщо б від цього залежала перемога у війні.

«У цій частині Кітнісс починає розуміти, який вплив вона має на всіх», –  говорить актриса Дженніфер Лоуренс. «Раніше її головною метою було вижити. Але тепер вона відмовляється бути жертвою. Я з цікавістю спостерігала, як Кітнісс йде до ролі лідера. У фіналі першої частини «Переспівниці» вона безпорадна і не розуміла, чи хоче продовжувати рухатися в тому ж напрямку. В останньому фільмі її погляд стає ширше. Вона виходить за рамки своїх особистих інтересів і замислюється над тим, щоб зробити світ кращим».

Підводячи підсумок, Ніна Джейкобсон зазначає: «Джен привнесла яскраво виражену щирість у характер героїні. Але Кітнісс змінюється і вже відкрито показує своє непокору, горе, лють, готовність вести людей за собою … І Дженніфер передає ці зміни напрочуд добре. Її робота над роллю явно показує багатогранність головної героїні, яка прагне щастя і миру, але у якої назавжди залишаться шрами від пережитих подій». 


ЦІКАВІ ФАКТИ Hunger Games Fiction

  1. Одні з найбільш вражаючих декорацій у Франції були створені на основі багатоквартирного будинку, побудованого в стилі яскраво вираженого постмодерну: це комлекс в Нуазі-ле-Гранд, відомий під назвою Лез-Еспас-д’Абраксас. Його будівництво відбулося в 1950-1970 рр, і ці масивні, прямокутні, кам’яні будівлі, оточені колонами, майданчиками і тріумфальними арками, змушують нас звертатися думками до Грецької імперії.
  2. Найскладнішим завданням стало створення найбільш хитромудрої декорації: темного і сирого лабіринту тунелів, в яких «Загін 451» стикається віч-на-віч з армією «ящерів-переродків», мутованих рептилій, які здатні вбити ворога одним укусом.
  3. Першу та другу частини “Переспівниці” знімали одночасно. Зйомки другої частини були настільки складними, що вони розпочались ще до прем’єри першої частини.
  4. У фільмі знімались три оскароносних актора: Дженніфер Лоуренс («Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1», «Люди Ікс: Перший клас»), Джуліанна Мур («Сьомий син», «Керрі»), Філіп Сеймур Гоффман («Березневі іди»).

Залишити відповідь