“Твоя Країна” у Києві

Share

З 29.10 по 1.11 відбувся візит до Києва в рамках проекту “Твоя Країна”. 20 щасливчиків з різних куточків України мали змогу провести 4 дні в столиці та взяти участь у культурно-освітній програмі. Протягом цього часу їх водили найнезвичнішими місцями Києва та влаштовували різноманітні культурні вечори та освітні тренінги.

Перший день розпочався, як зазвичай, зі знайомства та командотворення в антикафе «Єнот», який проводила Нана/Яна. Потім усіх учасників погнали на динамічний квест по «типовому Києву», завдання та маршрут для якого склали Катя і Герман. Далі нас чекав музей грошей НБУ,  де візитерам видали по диску з віртуальною екскурсією та «монету власного виготовлення», як висловилась одна дівчинка-учасниця. Після короткочасного обіду, одразу два театри порадували своїми креативними та нетипічними виступами: playback-театр «Déjà vu plus» і студентський театр «Вавилон». Вечерю обміняли на затишний вечір у вільному просторі «Pause» під незвичайні пісні кримського дуету близнюків «Planet Two» та захоплююче виконання авторських віршів загадкового Сашка Ткачинського, з яким я, нарешті, мав можливість особисто познайомитись.

e6z9WZqBDuI[1]

 

Другий день стартував дуже рано, адже довелось їхати в переповненій електричці на завод «Кока-Коли». Як виявилось, від станції, на якій ми висадились, до фабрики  ще треба було топати добрих декілька годин. Правда, це завдання швиденько вирішилось. Маршрутка підкинула нас до траси, по якій ми довгенькою пішою прогулянкою, все таки, дістались до запланованого місця, хоч і запізнились майже на годину.  Чекаючи нашої черги на екскурсію заводом, організатори з допомогою Влада (Анальгінова), розважали рухливими іграми народ. Час пролетів непомітно. Ось і настала наша черга! Екскурсію проводив харизматичний вусатий дядько, який страшенно нагадував Джона Пембертона, винахідника Кока-Коли. На виході усім видали по пляшечці Коли, сочок та групову фотографію у рамочці. Учасники були у захваті. Після того, як ми усі прибули назад маршруткою до Києва, нарешті настала черга ситного обіду у, вже звичному для нас, «Здоровенькі Були». Далі, в арт-просторі «6 LEVEL», нас чекала неймовірно цікава та пізнавальна лекція Маріам Найєм про реактивне мистецтво. Коротенька екскурсія нічними вуличками Києва привела до органного залу в костелі св. Миколая, де учасники насолоджувались звуками цього величного музичного інструменту. Як завжди, в кінці кожного дня, була проведена рефлексія, де усі ділились пережитими враженнями, вказували плюси і мінуси програми та організаційного процесу.

m6EQwmL9zg8[1]

Третього дня, замість запланованої екскурсії в Києво-Печерську Лавру, відбулась «конкретна» прогулянка по визначних і не тільки місцях столиці. В дообідній час в одній із аудиторій НПУ ім. Драгоманова учасники презентували свої міста. Потім, в цьому ж приміщенні, Василь Комісаров провів майстер-клас на тему «Самопрезентація та перше враження. Або «Зустрічають по одягу…». О, а далі усіх чекала найжаданіша частина програми, а саме – костюмована Halloween-party. Тож, забравши купу піци, яку нам безкоштовно надала Domino’s Pizza ми двинули на дачу за містом. Хоч і було холоднувато та тіснувато для такої великої компанії, це не завадило відриватись на повну. Ближче до опівночі Дарина частувала нас смачнющим тортом, який приготували її подруги Аліна та Маша.OGXRV-lYx5o[1]

От і настав день, який ніхто не любить – день розставань. Від дачі сонних, розмальованих, втомлених, проте задоволених учасників повезли на кіностудію ім. Довженка, де мав би відбутись тренінг Іллі Бачурина «Протидія маніпуляціям», якому, на жаль, не вийшло приїхати. Та ми не розгубились. Нана та Влад вийшли з положення та розважали молодь, як могли. Пізніше, чекала одна із родзинок київської програми – екскурсія на Громадське ТБ, де учасники мали змогу вникнути в дрібниці телевізійного процесу та повеселитись із улюбленими кумирами. На території меморіального комплексу «Національного музею історії України у Другій світовій війні» Олеся та інші організатори ознайомили візитерів із «ФРІ». Фінальну рефлексію провели в Мистецькому арсеналі, попередньо продивившись нову експозицію. Ну, і настав момент прощання, якого ніхто не хотів, адже всі ми дуже зблизились за ці 4 дні.6ytDHyMckFE[1]

 

До команди організаторів входили такі супергерої: Євген Ждан (SMM+хост), Олеся Далебіга (робота із ЗМІ+хост), Анастасія Семко (відбір учасників), Катерина Маньковська (квест+акустичний вечір), Яна Ляшевська (тімбілдінг), Юлія Мороз (Громадське ТБ), Дарина Токмачова (фандрайзинг+хост), Герман Демидов (квест+поселення), Іван Парамонов (житло), Тарас Кравчук (координатор).

«Твоя країна. Київ» висловлює величезну подяку:
видавництву Анетти Антоненко за вклад в «окультурення» наших учасників;
– мережі піцерій «Domino’s Pizza» за смачну перерву;
– кримському дуету «Planet Two» та Саші Ткачинському за настрій та душевність;
– Аліні Гладкіх та Марії Федоренко за найсмачніший торт у світі;
– анти-кафе «Єнот» за другу домівку;
– заводу «Кока-Кола» за спогади з дитинства;
– музею грошей НБУ за невідомі факти про становлення рідної валюти;
– арт-простору «6 LEVEL» за атмосферність;
Міріам Найєм  за натхнення;
Василю Комісарову  за мотивацію.
Дякуємо від усієї команди за участь у проекті та підтримку ініціативи!

Залишити відповідь