English speaking club FRI and ELSA в Одесі

Share

7 листопада 2015 року о 14:00 в приміщенні НУ “ОЮА” Одеський осередок “ФРІ” спільно з ELSA Odesa провели неймовірно пізнавальний і корисний як хлопцям, так і дівчатам English Speaking Club на тему гендерної рівності.
m7z4NvwrGRAДля усіх присутніх цей клуб став не тільки можливістю вдосконалити рівень своєї англійської мови, а й ефективним способом розвивати себе як особистість.  Адже, ні для кого не секрет, що гендерна дискримінація жінок і чоловіків в Україні залишила на початку третього тисячоліття нашій країні низку проблем: демографічну кризу, торгівлю людьми, насильство в сім’ї, гендерний дисбаланс у суспільстві. І думки різних людей абсолютно полярних інтересів і занять не повинні замовчуватись, їх треба ВИСЛОВЛЮВАТИ. А як же прекрасно, коли поговорити ти можеш інтернаціональною мовою, отримати корективи справжнього знавця англійської і вдосконалювати свої знання!

Speaking Club відбувався у дійсно теплій та дружній атмосфері, учасники веселились, сміялись та обговорювали казуси сучасного життя.
Саме тому, з повною рішучістю можемо сказати: “We want more, better and with FRI”:))

Залишити відповідь