Школа Активної Молоді від ФРІ Рівне Активне

Share

Найнеобхідніші знання в сфері громадської діяльності майбутнім активістам розповіли 10 лекторів з усієї України. Українською та китайською про почеркознавство, мистецтво публічного виступу, проектний менеджмент, фандрайзинг, командотворення, лідерство та багато іншого.

У Рівному відбувся дводенний захід неформальної освіти “Школа Активної Молоді”, що спрямований на залучення молоді міста до громадської активності. Захід відбувався у вихідні 21-22 листопада в приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування.

Якою була “Школа Активної Молоді“?
Якнайкраще про це зможуть розповісти лише учасники.
Відгуком на сторінці в соцмережі поділилася учасниця заходу, Наташа Макар:

«Разом із “Школою Активної Молоді” я провела весело і корисно час. Нові знайомства та друзі, цікаві ігри та розваги, незвичайні лекції, де розказують про власний досвід, розбавлений влучними жартами. Фандрайзинг, проектний менеджмент, тімбілдінг (командотворення), лекція з діагностики особистості за почерком – в цій Школі час минає в цікавій атмосфері. А ще смачна піца та кава-брейк, генерування ідей та веселі змагання. Тут навіть справжню китайську мову почули! Ці вихідні для мене залишили незабутні враження і море позитивних емоцій».

 photo 7_zpswuz6vptn.jpg

Захід відвідали близько 40 учасників, серед них: школярі, студенти, працюючі і навіть хлопці, що захищають наш мир та спокій в зоні АТО. «Мені, як людині яка пройшла війну – такий захід дуже сподобався», – каже учасник Школи, Антон Українець. «Я не очікував, що в нас така прогресивна і чудова молодь. Саме така хороша молода еліта є запорукою відродження нашої країни».

Крім того, “Школа Активної Молоді” зацікавила жителів з інших міст України. Однією з тих, хто вирішив долати чималу відстань стала Регіна Федорняк. Згадуючи свої враження від заходу, вона розповідає:

«Я дуже рада що ранковий мокрий сніг не зменшив мотивації приїхати зі Львова до Рівного, тому що захід був того вартий! Школа була дуже корисна, насичена якісним матеріалом, практичними порадами, які можна використати не лише в своїх проектах, а й в різних сферах життя.»

 photo _zps29srjq6l.jpg

Василь Коміссаров, Сергій Гонгало, Костянтин Шубін, Зураб Кантарія, Надія Гранкіна – ось далеко не повний перелік спікерів Школи. Зокрема, своїм досвідом у командотворенні поділилась й екс-голова громадської організації “Яскраво”, Вікторія Власюк.

«Рішучу роль в живучості команди відіграє взаємопідтримка, відповідальність, відкритість», – говорить вона. «Кожен з нас лиш маленька частина команди, але дуже важлива. Тому що від якості твоєї роботи – залежить результат усієї команди».

________________________________________________________________________________________________________________

Бліц-інтерв’ю з Костянтином Шубіним

Якими ти бачиш учасників «Школи Активної Молоді» в майбутньому? Чим громадський активіст цінний для суспільства?
Для мене дуже важливо, щоб наша країна розвивалася та ставала все кращою. Я хотів би щоб ці люди стали новою українською елітою. Суть громадської діяльності – створити 100% українську еліту і я б хотів, щоб ці хлопці та дівчата постійно шукали самовдосконалення, робили щось щоб покращити своє життя, через покращення життя у своїй країні. Робити краще для себе означає робити краще для інших.

Чим тобі допомогла громадська діяльність?
Вона дала мені велику кількість навичок , знань, досвід співпраці з людьми і багато контактів, які допомогли мені в моєму житті, в моїй власній справі.

Що побажав би цим молодим людям? З чого їм починати? З чого починав ти?
Діяти. Це найголовніше.

А якщо страх сковує?
Діяти. Є таке прислів’я «Очі лякаються, а руки роблять». Потрібно, хоч і боятися, але діяти.

Кредо по життю маєш?
«К черту все – берись и делай».

 photo 1_zpsudjap2ru.jpg

Нагадаємо, що подібний захід відбувася в червні. Тоді “Базова Школа ФРІ” стала колискою для нового проекту ФРІ “Вільна Бізнес Школа“. Її координатор, Анастасія Лонгінова згадує:

«Пам`ятаю як я прийшла на Базову школу та вперше почула про проекти ФРІ. Тоді відкрила для себе новий, не пізнаний всесвіт можливостей та перспектив.
З першого дня знайомства з ФРІ Рівне Активне я зрозуміла, що хочу бути в цій команді та створювати проекти. Саме так була започаткована “Вільна Бізнес Школа” – спрямована на розвиток молоді нашого міста в сфері бізнесу.»

А вже 13 грудня відбудеться третя “Вільна Бізнес Школа”, присвячена одній з найприбутковіших галузей діяльності, а саме ІТ-бізнесу. Стежте за оновленнями групи ВКонтакті: https://vk.com/businessschoolfri

Завдяки тренінгу по проектному менеджменту та налагодженню роботі в команді з’явилося одразу декілька нових проектів, над якими учасники вже інтенсивно працюють.
Тому стежте за розвитком та новими проектами на сторінці осередку “ФРІ Рівне Активне“!

 photo 1_zpsv7uxqqyq.jpg

Автор статті: Анжеліка Самофал

Залишити відповідь