Перетвори мрію в ціль разом з ФРІ PLUS

Share

26 жовтня ЛПО “ФРІ ПЛЮС” було проведено зустріч під назвою “Міжнародні можливості від ФРІ Plus”. Метою заходу було донести до студентів інформацію про навчання за кордоном, а також можливості бюджетних мандрів. Спікери розповіли про цікаві міжнародні програми міжнародні гранти та інші можливості навчання за кордоном.
Сінавер Сейтумеров провів презентацію ФРІ в цілому та ФРІ Plus. Розповів про історію ФРІ, реалізовані проекти та різноманітні успіхи організаціі в Україні та в міжнародному масштабі.
Тарас Яворський ознайомив слухачів з перспективними програмами навчання за кордоном для молоді, такими як програма Фуллбрайта, Ерасмус, DAAD, а також надав інформацію про написання ефективних мотиваційних листів та резюме.

rhDWIP4NaIo

Голова ФРІ Plus Христина Жук поділилася своїм досвідом мандрів, розповіла різноманітні лайфхаки та цікавинки що, безперечно, допоможуть присутнім у їхніх майбутніх подорожах світом.
Власні історії спікерів, їхній живий досвід та практичні поради зробили зустріч живою та по-справжньому пізнавальною.

5eDqqVMbWKE

Ми щиро вдячні усім студентам що відвідали наш захід та щиро надіємось що допомогли вам у реалізації ваших цілей. Сподіваємось у вас все вийде. Ви маєте чудову можливість реалізувати свої знання та пізнати світ.
Якщо у вас виникли запитання, ви можете задати їх нашим спікерам в повідомленнях.
Бажаємо вам успіху !

Залишити відповідь