Rivne Skills Hub: Дебати та переговори

Share

У Рівному успішно триває третій блок «Дебати та переговори» у рамках проекту Rivne Skills Hub.

На першу навчальну зустріч завітало чимало студентів та зацікавлених жителів міста.

DSC_1016Запрошеним гостем був Руслан Алексіюк – відомий рівненський активіст, голова Рівненської громадської організації «Тато-Клуб», громадський діяч та ведучий. Темою його виступу були дебати та чим вони відрізняються від переговорів.  «Дебати – це завжди єдиноборство з залом», – зауважив Руслан.

Ufds9PP699MТакож з цікавою темою виступила Анастасія Розвад – студентський активіст, психолог, що розповіла присутнім про те, «як впливати на людей» та якими жестами повинна володіти особа для правильного ведення переговорів і дебатів.

 

На другу зустріч до м. Рівне звітав гість з м. Миколаїв, громадський активіст, голова ГО «Goramir», тренер з ораторського мистецтва та психологічного розвитку – Ігор Кутузов, що розкрив для нас наступні теми:

  • особистість оратора – запорука перемоги у дебатах та переговорах;
  • страх перед виступом та опонентом: звідки він береться та як його побороти;
  • стратегії які застосовують у переговорах та дебатах;
  • пряма та замаскована атака на опонента: методи нейтралізації.0UQymS4xltU

Оксана Глущук –  викладач, культуролог, прикладний спеціаліст по дозвіллю провела учасникам вправи та ігри на підвищення впевненості в собі та комунікативних здібностей.FGwhG52Gslo

Варто зазначити, що проведено половину заходів блоку.

Наступна зустріч відбудеться уже у неділю, 22 листопада, де вивчатимуть основи дебатів (по системі Карла Попера та парламентські дебати по Британській парламентській системі).

Детальна інформація за посиланнями:

ВК: http://vk.com/debaty_ta_peregovory

ФБ: https://www.facebook.com/events/892626457491287

Залишити відповідь