Київська ФРІ відвідала Новомедіа форум

Share

У Києві 5-7 листопада ФРІшники відвідали Новомедіа форум. Це – платформа для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіа-сектору та всіх зацікавлених. Тут збираються учасники з різних країн. Цього року на подію завітало близько тисячі слухачів та гостей, не оминула цю подію і ФРІ (Фундація Регіональних Ініціатив), яка допомагала у організації та виступала стратегічним партнером заходу.

IMG_82611-1024x683
З самого початку форум вразив нас своєю масштабністю. Своїм досвідом поділися близько 50 спікерів, які прочитали безліч цікавих лекцій з теми телебачення, радіо,Інтернету та соціальних мереж . Були представлені й нові напрями – маркетинг та PR. Цього року форум пройшов під гаслом «Нові медіа та вічні цінності», великий акцент був зроблений на підвищенні громадської активності та культурної свідомості гостей.

На форумі були представлені найактуальніші питання в сфері ЗМІ, ми змогли ознайомитися з лекціями на наступну тематику:

– Нові медіа: інтернет-журналістика, авторські проекти та як вижити в часи кризи медійникам?
– Можливості SEO для покращення ресурсу новин;
– Журналісти і блогери: хто кого?
– Авторське право в Інтернеті: що робити, якщо його порушили?
– Суспільне телебачення і радіо в Україні;
– Інтернет-маркетинг та інтернет-журналістика: шляхи взаємодії; та ще багато іншого.

Спікери поділилися з нами своїм власним досвідом та розказали цікаві історії із власного життя. Серед лекцій варто відмітити виступ Олександра Ольшанського, якого іноді називають директором українського інтернету. Він цілком логічно заявив про те, що у традиційних ЗМІ немає майбутнього: «ТБ і друковані медіа вже померли. Питання тільки в тому, як швидко ми масово усвідомлюємо цей факт », – сказав він. І оптимістично додав: «Але як тільки народу знадобляться довірчі джерела інформації, маятник хитнеться у зворотний бік».

Також хотілося б відмітити лекцію Станіслава Мірошниченка, редактора відділу політики журналу «Фокус», який поділився з нами інформацією про рейтинги та спецвипуски в журналах та Інтернеті. Від інших спікерів ми також отримали багато корисної та цікавої інформації.

DpkvXU3qJGY[1]
По закінченню форуму ми навчилися правильно піарити проекти, дізналися принципи написання журналістської статті та основи роботи з контентом. Уся інформація виявилася надзвичано корисною для нас, в подальшому ми зможемо використовувати ці знання у освітньо-громадській діяльності для реалізації нових проеків, розвитку громадської активності та навчанню ФРІшників основам медійної справи.

В цьому році форум пройшов на високому рівні, ми провели чудові 3 дні у компанії журналістів, медійників та просто творчих особистостей. В нас залишилося купа спогадів та емоцій, а головне – ми отримали новий досвід та знання необхідні задля подальшого розвитку медіа служби у Київському осередку ФРІ, дізналися безліч корисної інформації, усвідомили перспективи подальшого розвитку та напрями роботи. Дякуємо Новомедіа форуму за дружню атмосферу та новий досвід. З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей!

Залишити відповідь