V тур Європейського молодіжного парламенту

Share

“Фундація регіональних ініціатив” виступила партнером “InterRail tour of EYP – Ukraine”, долучившись до організації п’ятого Всеукраїнського туру Європейського молодіжного парламенту.

зп1

 

ната1Наталія Дмитренко, член Запорізького осередку ВМГО “ФРІ”, розповіла про участь в організації ЄМП у Запоріжжі (19-21 листопада 2015 року):

“Знаєте, коли ти дійсно чогось хочеш, це здійснюється. Ми хотіли, щоб ця сесія молодіжного Європарламенту стала надзвичайною, так воно і було. Все пройшло чудово! Наші делегати викликають в мене захоплення! Всі три дні я бачила, як цей проект запалює їх серця все новими і новими ідеями. Сподіваюсь, цей запал дасть їм поштовх для подальшого розвитку, адже саме завдяки таким молодим запоріжцям наше місто має майбутнє. І ще хотілося б додати, що бути організатором – це дивовижне відчуття! Бо спочатку ти старанно готуєшся, відчуваєш відповідальність за весь процес й хвилюєшся, щоб все пройшло вдало, а коли все закінчується, то розумієш, що нічого подібного, нічого прекраснішого за пережиті дні в тебе ще не було! Вир емоцій переповнює тебе, бо всі три дні тебе оточували чудові люди, які підтримували тебе, яких підтримувала ти, які просто були поруч і створювали атмосферу проекту. Саме це мене надихає і мотивує”!

 

 

ната2

“Цей захід – гарний приклад того, як все відбувається насправді. Але регіональними сесіями, як от у Запоріжжі, все не обмежується. Існують також національні та міжнародні сесії, тож у молоді є поле для розвитку. Тим паче, що резолюції міжнародних сесій молодіжного парламенту відправляють на розгляд Європарламенту. І навіть, були такі випадки, коли пункти молодіжних резолюцій приймались Європейським парламентом. Щодо запорізької сесії EYP, то ми з організаторами виклались по максимуму, сподіваюсь, делегатам дійсно все сподобалось і вони й надалі будуть розвиватись та брати участь в подібних проектах”, – прокоментувала Маріам Кунчулія, координатор ЄМП (EYP) у Запоріжжі.

лера2

лера1Враженнями поділилась Валерія Сенчукова, організатор ЄМП від Запорізького осередку ВМГО “ФРІ”:

“Коли мені запропонували потрапити у команду організаторів ЄМП, скажу чесно, я вагалася хвилини три, а потім сказала собі: “Що б не було, все буде круто”! І дійсно, все так і було, бо це ж Європейський молодіжний парламент! Це нові знайомства, нові враження, новий досвід, при чому – величезний досвід! Офіційна мова проекту – англійска? Це ж чудово! Це практика, практика і ще раз практика. Як організатор хочу сказати, що ніколи не можна бути впевненим в успіху проекту на всі 100%, але наша сесія у Запоріжжі пройшла мега круто, і я кажу від щирого серця та без перебільшень. Адже у нас були круті делегати та неперевершена dream team! Хочу ще! Хочу більшого! Хочу продовження! Мене переповнюють враження та емоції! Я впевнена, що це не остання сесія, у якій я беру участь, тож, see you later”!

 

 

 

зп3

7

Залишити відповідь