Виступ Богдана Гаврилишина на з’їзді керівництва ВМГО “ФРІ”

Share

 

В суботу, під час з’їзду керівництва ВМГО “ФРІ” відбулася зустріч з Богданом Гаврилишиним.

Богдан Дмитрович – це Українець з великої літери. Майже половину свого життя він провів закордоном, але все ж весь цей час залишався українцем в душі і зараз реалізує отриманий досвід для того, щоб допомогти трансформації України в ліпший бік. Він був радником при кількох президентах, отримав орден “За заслуги”, а також є заслуженим діячем науки і техніки України.

Під час зустрічі з активом ФРІ Богдан Гаврилишин розповів про важливість молоді у формуванні майбутнього ефективної України. За словами Богдана Дмитровича характеристиками ефективної держави є: повна політична свобода, високий рівень добробуту, соціальна справедливість та симбіоз з біосферою. На жаль, зараз таких країн всього 6 і саме у руках молоді зробити Україну на кілька кроків ближче до цього переліку.

Також ФРІшникам було надзвичайно корисно дізнатися про програму “Молодь змінює Україну” за підтримки благодійного фонду Богдана Гаврилишина. Адже потенціал України є надзвичайно великим завдяки людському капіталу і природним багатствам.  Але для того, щоб країна максимально використала цей потенціал, потрібна трансформація всіх органів влади, економічної і соціальної систем, політики щодо навколишнього середовища. Для цього учасникам програми надається можливість перейняти досвід з інших країн та застосувати його потім в Україні.

Окрім того, Богдан Дмитрович поділився своїм досвідом роботи з президентами України та розповів кілька цікавих історії про українських та закордонних політиків.

Загалом зустріч з Богданом Гаврилишиним не залишила байдужим жодного з присутніх, а своєю щирістю та енергією він дійсно мотивує змінити нашу країну, адже всі ми гідні жити у кращій Україні.

Залишити відповідь