Вуличний Університет у Тернополі

Share

“Якщо ви думаєте, що здатні на щось, ви праві, якщо ви думаєте, що у вас нічого не вийде, вtJ5fxG9_NsEи теж праві” – з цих слів Генрі Форда 18 жовтня в Тернополі почалась зустріч в рамках заходу “Вуличний Університет” від ФРІ на тему “Впевненість в собі – шлях до успіху”. Учасники визначили свій рівень самооцінки та отримали кваліфіковані поради щодо способів її підвищення. Вуличний університет проходить в Тернополі вже не вперше і з кожним разом збирає все більшу аудиторію.

Своїми враженнями з нами поділились учасники: Холіна Настя : “Для мене Вуличний Університет став справжнім відкриттям. Привітні люди, дружня атмосфера, і, що найважливіше, актуальна та цікава тема лекції”; Марта Семків :” Лекція, яку я відвідала від ВУ доступно, а головне цікаво допомогла багатьом людям усвідомити власне “Я”,оцінити свої можливості, провести декілька тестів щодо власних плюсів та мінусів та ns5h5wVzkBUв майбутньому працювати над ними. Думаю учасники тепер можуть так би мовити “скласти собі ціну””; Ліна Мастенко: “Це чудовий проект для прогресивоної молоді, яка завжди ступає далі ніж сучасність. Це проект для молоді, що цікавиться усім, а саме життям. Супер. Потрібно частіше його організовувати, аби тернополяни частіше задумувались. Адже думати – це уже прогрес”.

Спікер ВУ Марина Орап, яка вперше брала участь в подібному проекті була приємно вражена: “Молоді люди, котрі прийшли сюди, прагнуть стати лідерами та максимально реалізуватись”.
Нових лекцій ВУ в Тернополі слід очікувати весною, стежте за нашою спільнотою:
http://vk.com/event103823737

 

Залишити відповідь