Новомедіа Форум 5-7 листопада у Києві

Share

Цього року захід пройде під новою назвою Новомедіа Форум. Уже п’ятий раз ця масштабна медіа подія охоплює все більше професіоналів та початківців своєї справи.

afisha novomedia forum

Спеціалісти мають змогу ділитися досвідом, дискутувати на гарячі теми, а початківці та студенти –  переймати навички та безцінний досвід спікерів. Обоє виграють у тому, що отримують масу нових ідей та цінних контактів. Тема майбутнього Форуму – «Участвовать в переменах». На думку організаторів, це співзвучно з тим, що відбувається у країні та актуально для медійників сьогодні.

«Новомедіа Форум – це місце максимальної концентрації професіоналів в одному місці,- говорить Руслан Кухарчук, керівник оргкомітету. – Ця подія унікальна. Тут за три дні можна отримати стільки перспектив, скільки в інших місцях не дістанеш навіть за рік. Запрошуємо тих, хто хоче стати  справжнім професіоналом своєї справи!» Цьогоріч планується більше п’ятдесяти спікерів із різних сфер ЗМІ. Також очікується  новий напрямок «PR та маркетинг».

novomedia forum foto

На Форумі будуть тільки провідні спеціалісти, які поділяться суто практичною інформацією на своїх профільних сесіях. У секторі  «Преса» – Максим Бутченко, журналіст «Нового времени», Зоя Нікітюк, декан школи «Новий журналіст», досвідчений  редактор. В теле – радіо- сфері будуть приймати участь американець Рональд Харріс, президент MEDIAlliance , Олексій Семенов, генеральний продюсер NewsOne, Ірина Малихіна, керівник служби новин на Телеканалі 112 Україна. Про журналістські розслідування розповість Наталя Седлецька, журналіст- розслідувач Радіо Свободи. У секторі інтернет-медіа – Юлія Белінська, головний редактор і видавець нішевого  порталу про рітейл  Retail Community, засновник Fathers Club Владислав Головін, керівник управління веб -розробок 1+1 Павло Педенко. Тему «PR та маркетинг»  розкриють провідні експерти цієї сфери. Серед них Сергій Дідковський, PR стратег з великим досвідом, Дмитро Моцьо с 10-річним стажем, засновник та директор AMР. OrganicMarketing, а також визнаний лідер в українському сегменті інтернету  Олександр Ольшанський. Багато інших експертів представлять свої доповіді на Форумі-2015.

Місія Форуму за всі роки залишається незмінною і виражається слоганом: «Нові медіа та вічні цінності».

Нагадаємо, що Новомедіа Форум – це щорічний проект Асоціації «Новомедіа». В минулому році він зібрав близько 50 спікерів різних напрямків в готельному комплексі «Турист»

Зараз проходить реєстрація на Новомедіа Форум. Всі деталі можна дізнатися на сайті Форуму http://novomediaforum.org

Захід відбувається за пітримки ФРІ, для студентів вартість становить 165 грн замість 550 грн.

До зустрічі!

Залишити відповідь