В Харкові відбулася “Школа Особистісного Розвитку”.

Share

3 та 4 жовтня 2015 року Харківський осередок ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” провів освітньо-мотиваційний захід з розвитку молоді.

З метою розповісти та навчити більшому обсягу навичок та інформації було обрано формат дводенного інтенсиву.                        

Загалом за час проведення Школи, в приміщенні “Просвіти” зібралося близько 20 активних та зацікавлених осіб, які за 2 дні дізналися багато цікавого та корисного, а також набули нових знайомств та друзів!

Школа розпочалася вже традиційно з вправ на знайомство! Голова освітньої служби ФРІ-Харків Ганна Корніленко провела ігри та намагалася  зробити атмосферу якнайсприятлівішою для ефективного та комфортного перебування учасників на заході.

Тренінги першого дня розпочалися з “Мотивації” від Ігоря Адашевського. Ігор – експерт з персональної ефективності, президент «Adashevsky Consulting Group»

6ZPyfgMhhwI, кращий тренер з саморозвитку 2014, спеціаліст в сфері продаж, переговорів та досягнення цілей, сертифікований тренер НЛП міжнародного рівня, маркетолог і бізнесмен.На тренінгу учасники дізналися як “зробити  думки корисними”, не потрапити до “клубу Ж.О.П.”, а також чому і як “виходити із зони комфорту”. Ігор Адашевський розповів про неймовірні методики досягнення та постановки цілей: ходіння по вуглях, зламування палки-перешкоди за один крок, а також подарував “браслети – найновітніші світові розробки, що сприятимуть досягенню цілей”.

Продовженням Школи Особистісного Розвитку став тренінг “Лідерство” від Олени Пилипенко. Олена – досвідчений тренер з лідерства, голова комітету зовнішніх зв’язків Спілки студентів та молоді ХНПУ, віце-президент НСС з регіонального розвитку.

Олена розповіла учасникам “хто такий лідер”, як його вирізнити з натовпу, а також “які якості притаманні лідерам. Крім того, разом з учасниками обговорили типи лідерства та види поведінки та стилі керування.bAas6i7ViQM

 

 

 

 

Наприкінці першого дня учасники вчилися “Генерації Ідей” разом зі Світланою Охович. Світлана – екс-голова Медіа-служби ВМГО “ФРІ”, пресс-секретарка, smm-спеціаліст, підкорювачка ідейних засух та безідейних ураганів.

rlsAtEDK0ow

Світлана розповіла про методи, які використовують для генерації ідей. Як правильно організувати брейнштормінг та які особливості його проведення. Разом учасники приміряли  6 шляп де Боно та напрацювали ідеї з хвилюючих проблем; Як можна використати підручні засоби для “розроблення афіш та виявлення асоціацій”; що таке облако тегів і як воно допомагає для розширення ідеї; а також як важливо правильно обирати цільову аудиторію і яким чином 1 день з їх життя допоможе розробці ідей. Крім того на Школі учасники згадували персонажів мульт та кінофільмів, які “своїм способом вирішували проблему стосовно ідеї”.

Другий день розпочався з обговорення проблем, що актуальні в містах, зокрема в Харкові. Разом з Олександрою Захаровою учасники обговорили, яких змін потребує Харків і які існують можливі шляхи їх реалізації.

 

Продовженням став тренінг-симуляція “Проектний менеджмент” від Микити Басаргіна. Микита – заступника голови Харківського осередку Всеукраїнської Громадської Молодіжної Організації “Фундація Регіональних Ініціатив”, координатор руху “Книжка наrb9UnCP0bbs схід”, табору “FRI Open Camp”. Микита розповів учасникам “що таке проект та з яких етапів він складається”, хто такі “стейкхолдери” та “наскільки важливо правильно визначити цільову аудиторію” та “правильно зібрати команду”. Розкривши кожен з етапів розробки проекту, підкресливши особливості та тонкощі деяких кроків, учасники розділилися на групи та розробляли власні проекти. Потім було презентовано розроблені проекти, а також їх обговорення. Микита надав корисні поради та поділився власними секретами проектного менеджменту.

Відвідавши Школу Особистісного Розвитку учасники обмінялися контактами та отримали корисні посилання від тренерів та організаторів!

S3qY85CCkto

Залишити відповідь