У Харкові Олександра Бакун розкрила таємниці “написання мотиваційних листів”

Share

13 вересня 2015 року Харківський осередок ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” навчав усіх бажаючих принципам та методикам написання мотиваційних листів.

В неділю, в приміщенні “Просвіти” зібралося близько 30 активних та зацікавлених осіб, які за 3 години дізналися багато цікавого!

SnnsXERKHO0

Спікером було запрошено Олександру Бакун – ресурсну директорку ГО” Агенція Розвитку Громадянського Суспільства”, координаторку міжнародних проектів ВМГО “ФРІ” в Харківській області.1QWPGK0a4fs

Олександра розповіла учасникам заходу про існуючі в Харкові та Україні молодіжні програми та організації, що запрошують на міжнародні проекти, які вимоги висуваються до “потенційних” учасників і що написати, аби бути “саме тим, кого шукають”.

Розпочався тренінг з вправ на знайомство, аби учасники змогли дізнатися трохи про один одного, а також розслабитися та почуватися комфортно.  Далі на них чекав невеличкий пошуковий квест. По залі, де проводився тренінг, було заховано аркуші з діючими міжнародними проектами: описом проекту, вимогам до учасників, а також інформація фінансового характеру.

Vx7CR1-NH5U

Леся розповіла, що рівень знання мови може бути і початковим, а найпріоритетнішим критерієм є зацікавленість в тематиці самого проекту.

6W_pVUbqfRk

Після надання рекомендацій кожен обрав собі проект, з представлених Олександрою, та спробував написати мотиваційний лист. Найсміливіші зачитали свій лист вголос. Учасники мали відмічати фрази, які найбільш сподобалися, які вони хотіли б “узяти” в свій лист, а також моменти, які не є доречними, на їх погляд, саме в цьому листі. Олександра також коментувала озвучені листи, надаючи корисні дієві поради та зауваження.

На завершення тренінгу учасники обмінялися контактами та отримали корисні посилання від Лесі Бакун!Залишити відповідь