У Вінниці пройшла Базова ФРІ школа

Share

У вихідні, 10-11 жовтня, відбулась серія майстер класів для молоді під назвою «Базова ФРІ-школа». Організатором виступив Вінницький осередок ВМГО «Фундація регіональний ініціатив».

У заході, що проходив у головному корпусі Донецького національного університету, взяли участь студенти вінницьких вишів, які прагнуть змінювати місто на краще.

«Мені дуже сподобалось, – говорить учасниця тренінгу Марія. – У Вінниці не так часто проходять подібні заходи, де молодь може отримати необхідні знання для розвитку. Проте це важливо, якщо ми хочемо змінювати країну та місто, зокрема».

У перший день учасники послухали кандидата економічний наук, доцента кафедри управління персоналом та економіки праці ДонНУ Анну Середу. Вона розповіла молодим вінничанам, як правильно підібрати команду для виконання проекту, та як ефективно керувати її роботою.

Після кава-брейку молодь вправлялася у ораторській майстерності разом із Олександрою Білязе, що наразі працює проектним менеджером в Британській Раді в Україні.

Крім того, учасники мали змогу навчитися розробляти PR-кампанії для громадських організацій. У цьому їм допомагав начальник прес-центру ДонНУ та голова правління Центру аналізу та розвитку громадських комунікацій “Діалог” Сергій Бондаренко.

Наступного дня, молоді активісти вчилися писати резюме та організовувати заходи.

«Хочу подякувати Вероніці Кобзистій, яка навчила нас складати привабливі резюме, – наголошує студентка ДонНУ Олена. – Ми дізналися про те, що не останнє місце посідає графічне оформлення, і що часто працедавці звертають увагу на форму, а не на зміст резюме».

Наприкінці заходу учасники отримали індивідуальні завдання від голови Вінницького осередку ВМГО «ФРІ» Юрія Кушніра і зараз працюють над втіленням власних соціальних проектів.

Залишити відповідь