Ефективна комунікація на Київському КПП

Share

Листками календарів летять дні і друга зустріч Клубу Практичної Психології постукала в двері. 9 жовтня організатори були раді вітати всіх любителів психології та комфортного спілкування.IMG_20151017_003208

Зігрівались від чаю та посмішок одне одного, та й тема зустрічі створювала формат приємної дружньої бесіди. Цього дня вчилися «Ефективному спілкуванню» разом з тренером – Антоном Сорокуном.

Протягом вечора тренер давав невеличкі завдання-виклики, які допомагали кожному переступити свої страхи при першому знайомстві та вільно спілкуватись із новими людьми. Почали з бліц-знайомства, потім по пам’яті малювали свого партнера. І яка різниця, як ми малюємо? Головне – контакт!

IMG_20151017_002802Далі ми розбирали та показували емоції, вели людину із заплющеними очима на звук та самі закривали очі й довіряли вже знайомому голосу партнера. Весь вечір ми говорили та слухали, слухали та говорили. І знаєте, що було найкраще? Те, що кожен сам індивідуально визначав свої емоції, відслідковував свої думки та намагався розібратись в них. «Розбір польотів» відбувався зсередини кожного ним самим.

IMG_20151017_002739
«Записуйте всі ідейки, всі висновки що промелькнули у вас в голові за цей вечір. Те, що не записане – вже є забутим. Пишіть та рефлексуйте про себе, а також не забувайте про цікаві думки інших учасників» – з самого початку допомагав Антон Сорокун. І цими словами він допоміг включити режим самоаналізу та рефлексії, які допомагали відчути процес команікації на повну, виявити причини труднощів.

IMG_20151017_002832

Отримані навички допомогли учасникам краще зрозуміти себе та інших. А головне – зупустили процес ефективного спілкування із пам’яткою про мову жестів, про правило говорити за себе та рефлексію!

До нових зустрічей на КПП!

Дарія Каркунова

Залишити відповідь