“Пригоди бомжа в штатах” у Сумах. Зустріч із Максимом Заселяном

Share

Подорожі. Саме в них відкривається весь світ. Нові міста, країни, знайомства з цікавими людьми, з новими традиціями, тощо. Мабуть, цю справу люблять усі.

Як подорожувати дешево та цікаво? Як вижити в екстремальних умовах? Як зробити свою подорож незабутньою?  На всі ці та інші питання щодо подорожей 8 жовтня у Сумах відповів Максим Заселян. 

Цей хлопець рівно півроку провів подорожуючи світом. Його бюджет складав лише 231$ . Маршрут Максима пролягав від Майамі до Аляски. Подорожував юнак переважно автостопом , грошей витрачав мало, працював на нелегальних роботах, збирав історію, робив записи і всі найяскравіші моменти знімав на камеру. За пів року він проїхав близько 12 500 км, відвідав 20 штатів, познайомився з багатьма людьми та на власні очі побачив грозних ведмедів, ночував у закладах харчування та пляжах, подолав гори і льодовики, робив речі, що ніколи в житті не пробував, і практично добрався до того  самого Чарівного  Автобусу в лісах Аляски.

Минуло пів року і с головою повною історій, Макс вирішив повернутися на рідну землю. На trevel-зустрічі в Сумах, Заселян розповів багато із пережитого, поділився власним досвідом, і навіть показав свої пригоди. Зала УАБС ( де проходила зустріч ) зібрала близько 120-ти бажаючих поспілкуватися з Максимом, в ході зустрічі зібрали 830 грн на благодійність.

Максим Заселян – яскравий приклад того, що не обов’язково витрачати багато фінансів щоб здійснити незабутню подорож . Ми щиро дякуємо Максиму за важливий досвід та бажаємо йому натхнення та нових яскравих подорожей!

Максим Заселян розповідає про свої пригоди
Максим Заселян розповідає про свої пригоди
Молодь уважно слухає Максима
Молодь уважно слухає Максима

Залишити відповідь