ФРІ-школа журналістики

Share


9zm3-qYM1w

ФРІ-школа журналістики відбулась 27 вересня у Львові. Учасники мали змогу послухати цікаві лекції від талановитих львівських журналістів.

З самого ранку своїм досвідом ділилася Оксана Височанська, ведуча новин на телеканалі ZIK та журналіст телеканалу СТБ, говорили про те, як створюють випуски новин та як фільтрувати інформацію. Наприкінці Оксана поділилася секретами, як поводити себе в кадрі, виглядати природно та не хвилюватися.

ouv5J2gpnOg

Наступним спікером була Катерина Недеснова – журналістка «Громадське. Львів», випускниця КНУ ім. Тараса Шевченка та Українського Католицького Університету. Катя розповідала про роботу на радіо, а також поділилась з учасниками корисними  сайтами та додатками, які значно полегшують життя сучасному журналісту.

1qUWPv85H6c

Завершували нашу школу Сергій Марченко та Олена Астапчук – співзасновники проекту “Територія твого розвитку”, а також “Нотатки мандрівника” і фестивалю “Razomfest”. Команда «Території твого розвитку» розповіла, як створити та розвинути власний проект онлайн та офлайн, а також про ефективні способи реклами свого проекту.

R73NTg2J1Uo

В перервах між спікерами усі присутні мали змогу перекусити печивом та випити запашної кави в теплій та дружній атмосфері Львівської ФРІ.

hNf0hD2yATw

Залишити відповідь