А ти знаєш, що таке права людини?

Share

Ми усі так відчайдушно боремось за права, доводимо їх рівність, проте, як виявилось, чимало хто не знає що воно таке і « з чим його їсти».

27 вересня це питання нам допомогли вирішити модератори круглого столу “Freedom in the eye of the camera” – Марина Колосова і Наталія Криницька, які нещодавно брали участь у однойменному міжнародному проекті. На ньому дівчата здобули цінні знання і досвід якими тепер діляться з громадськими активістами :)

Розповіді спікерів, а також цікаві відеосюжети допомогли учасникам заходу розібратись з поняттям права, його історією, а також, дізнатись, які права є у кожного.

Крім того, слухачі змогли поповнити скарбницю знань інформацією про загальну декларацію прав людини та різноманітні правозахисні організації. Під час проведення заходу в учасників виникла палка дискусія з приводу того, які права залишаються незмінними, а які обмежуються чи взагалі перестають бути чинними під час воєнних дій.

Крім обговорень учасники мали змогу відчути себе членами правових спілок, адже їм дали креативне завдання – придумати суспільство з власною системою правовідносин. Після бурного 20-ти хвилинного обговорення, команди презентували свої ідеї. Усі поринули у цікавий, зовсім не звичний для нас, новий світ, із своїми правилами та законами. Ця невеличка гра, дала змогу зрозуміти, яку важливу роль відіграють права людини у житті.

Ви досі вважаєте, що неможливо боротись з порушенням прав людини? Дуже шкода вас засмучувати, проте, ви помиляєтесь! Існує безліч активістів, громадських організацій, які активно займаються цими питаннями. Навіть, здавалось би найкрихітніші справи, як наприклад – корометражки про найрізноманітніші права, можуть внести глибокі зміни у наше суспільство. Головне, не забувайте, знання – сила, а починати потрібно насамперед із себе.

Наприкінці проекту, організатори розповіли про можливості від Міжнародної служби ФРІ та програму Erasmus+.

Організатори та учасники заходу висловлюють велику подяку проекту “Freedom in the eye of the camera” та міжнародній службі ФРІ за корисну та цікаву інформацію:)

Залишити відповідь