Медіа-школа від Київської ФРІ

Share

3 жовтня 2015 р. у приміщенні Національної медичної бібліотеки міста Києва відбулися лекції в рамках Медіа-школи від Київської ФРІ.

d9Z5sl655g0

Денис Путінцев: «Cправжній журналіст – психічно нездорова людина»Першим спікером, який увів усіх в курс медіа і виступив із лекцією на тему: «Медіа: минуле та майбутнє»,  став Денис Путінцев – журналіст, продюсер, піар-спеціаліст, редактор, керівник медіа проектів, засновник і директор компанії STARBOM.COMpany (інформаційний ресурс, а також промо-послуги у сфері entertainment). Від нього ми почули дві версії визначення людини – журналіста. По-перше, журналіст, за словами Дениса, як актор чи художник, віддана людина своїй справі, деякою мірою, психічно нездорова. По-друге, є категорія людей, якій йдуть у медіа задля того, аби засвітитись на публіці, вони – клоунада. Гарні поради прозвучали для аудиторії тим людям, які мріють створити власну програму. Тепер для цього треба мати лише камеру, приміщення та блог, через що потім усе ваше напрацьоване потрібно доносити масам, а найголовніше – знайти свою фішку. Також Денис рекомендував усім, хто цікавиться медіасферою та мріє працювати за такою спеціалізацією, прочитати книгу Сергія Мінаєва «Мedia Sapiens»

 

eg3oVzGN6WY

Роман Кириченко: «Хто заробляє на корупції?»
Роман Кириченко – засновник інформаційно-аналітичного інтернет-журналу “Штрих-code”, який наразі працює з «Українською правдою». Зробив для слухачів Медіа-школи короткий вступ про те, як вести журналістські розслідування, при цьому він поділився знаннями, які отримав від майстрів – Мустафи Найєма, Сергія Лещенка, Дмитра Гнапа і ще багатьох інших). Розповів про бази пошуку, трансакцій. Буде радий питанням та пропозиціям співпраці! Можете писати йому в соціальних мережах :)

Вероніка Кобзиста: «Унікальність соціального проекту: він – безкоштовний»
4Q3BkEGHo_0Вероніка Кобзиста – спеціаліст з маркетингу та PR, амбасадор бренду EBC*L в Україні,
координатор низки освітніх проектів, екс-голова HR-служби ФРІ. Дівчина розповіла про те, як можна просунути в народ свій соціальний проект, поділилася сайтами, на яких можна
знайти цікаву інформацію, а також розповіла, як створити власний сайт.

Сніжана Єгорова: «За добро та професіоналізм платять більше»dFDalH0JBhI

Сніжана Єгорова – актриса, телеведуча, автор книги “ЖИЗНЬ В МОЕЙ ГОЛОВЕ”. Прочитала лекцію про становлення особистості як професіонала. Перше, що зазначила Сніжана – жінки дають фору чоловікам у медіа сфері. Одним із найголовніших підходів до професіоналізму – збирати усе навколо себе із енергійних людей і складати це все корисне у свій пазл, адже наший мозок – як мавпа. Якщо цю мавпочку взяти в руки, привчити до чого треба, то вона буде гарно поводитись. Так само і з нами, потрібно контролювати себе і націлювати на таку справу, яка в майбутньому принесе плоди. Якщо ви знаходитесь у кімнаті, де ви – єдина розумна людина, вийдіть з неї негайно. Адже, якими людьми ми себе оточуємо, то такими стаємо і самі. За її словами, те, у що ми віримо і в реальності буде обов’язково, головне – розвивати свій внутрішній світ – це і буде запорукою успіху.

Наталя Хіцька: «Будь-яке наше слово може йти проти нас»Ts_-TvZ8X8w

Наталя – музична журналістка, піар-спеціаліст, має досвід роботи як автором (фрілансер), так і редактором видавничого дому. Наразі працює головним редактором
онлайн-видання SounDay, PR-менеджером поп-рок гуртів Восьмий День, ANEBO та етно-рок гурту The Doox. У вільний час публікує статті в друкованих виданнях: на соціальну тематику – в журналах холдингу Bauer Media; на музичну – в щотижневику “Арт-мозаика”. Вона провела тренінг на тему: “На хвилі слави: як втриматися на плаву. Досвід потопаючого”.
Дівчина розповіла дуже корисну інформацію для початківців у сфері медіа – як писати прес-реліз заходу брати та давати інтерв’ю. А також найактивніші учасники отримали від Наталі подарунок – квитки на концерт гурту “Восьмий День” та диски гурту «The Doox». Після виступу, учасники ще довго не відпускали нашого спікера :)

AHejTiRsQ3w

Отож учасники лишилися задоволеними, сповненими гарних вражень та нових знань від Медіа-школи.

До нових зустрічей!

 

 

 

 

Залишити відповідь