В Ужгороді Олег Скрипка підписав журнал для воїнів АТО

Share
Акція "Купи журнал бійцю"
Акція “Купи журнал бійцю”

У четвер, 10 вересня, о 18:00, на пл. Театральній, активісти молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» закликали ужгородців придбати Український мілітарний журнал “Миротворець”  для воїнів АТО. Усі охочі мали можливість придбати флаєр-наклейку за ціною журналу, на одній частині якої залишали свої контактні дані (за бажання) та побажання для наших бійців, її вклеювали в журнал, а іншу частину наклейки забирали собі на згадку.

За годину активістки продали 25 журналів, які підписали небайдужі ужгородці та гості міста. Зокрема свої побажання для українських воїнів в журналах залишили й Олег Скрипка та гітарист гурту «Воплі Відоплясова» Євген Рогачевський, які незадовго до акції відіграли безкоштовний концерт в Ужгороді.

Олег Скрипка підписує журнал "Миротворець"
Олег Скрипка підписує журнал “Миротворець”

_DSC0016«Ми навіть не очікували, що люди так добре відреагують на нашу ініціативу, багато підходили, цікавилися і врешті оплачували вартість журналу. – каже одна з організаторів акції, Юлія Дуб. – Нам приємно, що ми зможемо передати хлопцям, які воюють на сході, журнал з новинами, аналітикою, медіа про війну та мир, мужність та вірність, честь і відвагу. Дякуємо усім, хто долучився, сподіваємося, така акція скоро пройде і в інших містах України».

_DSC0062

Ці журнали передані волонтерам з Руху підтримки закарпатських військових, їх разом з іншою допомогою відправлять нашим воїнам в зону АТО.
Гроші від продажу підуть на підготовку та друк наступного номеру.

11998217_913009305437626_1651318482_n

Під час акції було також проведено флеш-моб – “Врятуй для мене країну”, під час якого, дівчата ходили по площі з плакатами «Мені не потрібні діаманти – врятуй для мене країну», «Мені не потрібен «айфон» – врятуй для мене країну», «Мені не потрібна шуба – врятуй для мене крайну» і т.п.

_DSC0005
«Цим ми намагалися показати, що в час війни усім слід переосмислити життєві цінності, – каже учасниця флеш-мобу Софія Ваць, – для дівчат і жінок всієї країни не мають стояти в пріоритеті матеріальні блага, а підтримка наших воїнів, а для чоловіків найвищою метою має бути порятунок країни, а відповідно і захист своєї сімї та рідних від агресора. І не важливо в якій частині України ми живемо, вона у нас одна».

_DSC0059
Гітарист гурту «Воплі Відоплясова» – Євген Рогачевський підписує журнал “Миротворець”
_DSC0103
Флеш-моб “Врятуй для мене країну”

Головний редактор журналу «Миротворець» Павло Гомоной розповідає, що “Ідея створити мілітарний журнал виникла через очевидну необхідність проаналізувати та систематизувати той військовий досвід, який зараз отримують українці на Східному фронті. В журналі ми згадуємо полеглих героїв, показуємо бій очима солдата, командира, описуємо новини техніки, наводимо історичні паралелі, прогнозуємо загальний розвиток подій. Журнал «Миротворець» видається за підтримки «Української миротворчої школи», абсолютно унікальним є спосіб його розповсюдження, зокрема й через акції «Купи журнал бійцю»”.
Більше фото тут.

Залишити відповідь