Харківська ФРІ зустрілися з паном Послом Нідерландів

Share

pGPx22u-wosУ четвер, 3 вересня, у Харківській муніципальній галереї відбулася зустріч молодих активістів Харківщини з паном Послом Королівства Нідерландів Кейсом Кломпенхауером. Харківський осередок ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» представляли Качан Дарина, Коноплянко Ірина та Шумна Аліна які були присутніми на заході та брали активну участь в обговоренні.

Головними іноземними гостями на заході були пан Посол Королівства Нідерландів Кейс Кломпенхауер і міс Астрід Дунсельман – голова економічного відділу Посольства. Також поважним гостем заходу з української сторони була Ольга Бондаренко – член економічного відділу Посольства в Україні.

Організатором заходу виступив Харківський локальний комітет ВМГО «АЙСЕК в Україні» (у світі – AIESEC). Також присутніми на заході, окрім представників ХО ВМГО «ФРІ», були члени Молодіжної громадської організації «Enactus ХНЕУ».L1vEbfAbcpY

Кожна організація презентувала себе та розповіла про основні вектори своєї діяльності, проекти, що реалізуються, та плани на майбутнє. Після презентації всі учасники взяли участь у жвавому обговоренні. Активістів з України цікавила, насамперед, робота молодіжних громадських організацій в Нідерландах: які саме об’єднання існують, зв’язок їх з навчальними закладами, діяльність ГО та взаємодія з владою. Також підіймалося питання проблем та перспектив у розвитку молодіжного руху в Україні, бачення молодим поколінням майбутнього нашої держави.

Іноземні гості цікавилися думкою представників українських ГО щодо проведення реформ в нашій державі, а саме щодо змін в сфері громадської діяльності та молодіжного руху. Учасники обговорення мали змогу подискутувати,  обмінятися досвідом та висловити свою думку з нагальних питань.

Загалом, пан Кейс Кломпенхауер був приємно вражений активністю української молоді, був вдячний за проведення зустрічі та висловив свою подяку учасникам заходу. Молоді активісти дізнались для себе багато нового та готові втілювати отриманий досвід на теренах Батьківщини!

Залишити відповідь