Історія одного книжкового клубу

Share

У Вінниці  майже півроку діє книжковий клуб. Ідея його створення існувала вже давно, а утворення вінницького осередку ФРІ послужило поштовхом для активних дій.

І от, в середині лютого зібрались на перше засідання. Конкретного місця збору ще не було, тому обирали якусь кафешку чи піцерію і засідали там на 2-3 години, замовивши кілька чашок чаю. Обговорювали книги, фільми, музику, іноді навіть аніме. Саме тоді й сформувався основний формат клубу – не просто книжковий, а кіно-музично-книжковий клуб. Ці три види мистецтва тісно між собою пов’язані, навіщо себе обмежувати тільки одним з них?

Пройшло кілька засідань і вже в квітні знайшлось постійне місце збору – кімната в приміщенні однієї з міських бібліотек. Так співпало, що на перше засідання на новому місці завітали гості – четверо харківських ФРІшників, які були на той момент у Вінниці. Та й тема їм трапилась не аби яка – жахи й містика. Під кінець засідання остаточно сформувалась назва клубу – Клуб Креативних Книголюбів та Кіноманів або ж просто 4К.

Від тоді встигли обговорити багато різних тем – фентезі,  наукова фантастика, таймпанк. Одне із засідань повністю присвятили Південно-Африканській республіці. А на продовженні теми жахів і містики, коли говорили про власні фобії, відімкнулась електрика і засідання продовжувалось в темряві, що допомогло максимально зануритись в атмосферу обговорюваних речей.

27 червня відбулось останнє, на даний момент і найкраще засідання 4К. Говорили про те, що вразило, те, що найбільше запам’яталось з прочитаного, побаченого, почутого. Це засідання вкотре показало, що всіх нас різні смаки, але ми дуже схожі, коли чимось захоплені, коли зачитуємось новою книгою до третьої ранку, чи вкотре прослуховуємо улюблену пісню. Ми різні, але в той же час такі схожі.

Протягом літа 4К було на канікулах, а зараз повертається. В суботу, 19 вересня відбудеться засідання, що дасть старт новому сезону. Основна тема засідання класика комедійного кіно, а саме фільм “Мабуть боги з’їхали з глузду”.

Ми Вконтакті: http://vk.com/books_music_movies_clud4k

Залишити відповідь