27-31 серпня у м. Сколе, Львівської області відбулось найкраще дійство усіх часів – Active Citizens Camp 2.0

Share

Карпати заполонили молоді та енергійні, цікаві та творчі і головне вмотивовані люди!
Ці незабутні кілька днів пройшли справді незабутньо.

1
Лекції, тренінги, ігри та виклики – те, що відчули на собі учасники ACTcamp та взяли з собою в холодну осінь, подальше життя та соціальну діяльність.
За такий великий внесок у неформальній освіті висловлюємо велику подяку нашим неймовірним, накращим спікерам: Василю Комісарову, Олександрі Бакун, Василю Кулевчуку та Остапу Павлюку.

5
Також висловлюємо подяку усім, хто допоміг табору з розміщенням та проведенням, а саме: національний Парк “Сколівські Бескиди”, Відділ Туризму Обласної адміністрації м. Сколе, Державному Лісгоспу м. Сколе.
А також – неймовірній команді організаторів та менторів, які творили табір, раділи за всі ватри, гори, їжу чи сумували за яйцями, згущенкою та закінченням літа разом з учасниками.
Говорячи про яких – неймовірно дякуємо нашим учасникам, які довірили оргкоманді своє життя, дозвілля та освіту. А особливо те, що ви довірили нам найважливіше – незабутнє закінчення літа! Сподіваюсь ви задоволені і вам буде що пам’ятати на все життя. Не забувайте стовп довіри, холлі фест, неймовірну польову їжу, найкрасивіші гори, холоднющі і чілющі гірські річки, своїх непевершеніших менторів, теплі вечори та купу-купу знайомств та емоцій!

Зустрінемось в наступному році, на таборі від неймовірних ФРІ PLUS!

2   3

4

Залишити відповідь