Один місяць із життя ФРІ Рівне

Share

Ох і спекотним видався липень для ФРІ Рівне!  Доки багато хто ніжився на канікулах та у відпустках ми активно працювали і провели майже два десятки різноманітних заходів про які коротко розповімо у цій статті.

Знайомства поглядом

ЗП1

Романтичний проект, яким розпочався липень для ФРІ Рівне.  Знайомства поглядом – це не лише шанс зустріти другу половинку, а й знайти друзів та весело провести час. Захід відбувався у форматі швидких побачень: учасники мінялись один з одним та спілкувались з представниками протилежної статі по декілька хвилин, при цьому перша хвилина спілкування полягала лише в обміні поглядами. По закінченню кожен заповнював анкету, вказуючи на учасника, який йому сподобався. На диво, було досить багато співпадінь. Також у програмі були конкурси, музична пауза, ігри та запашна кава.

ЗП

Організатори: Юлія Янишевська та Олександра Штиленко.
Група проекту: https://vk.com/znayomstva_pogliadom_2

Соціозбірки

EDR4SGQ5_QE

Ось уже другий рік ФРІ Рівне реалізує унікальний проект “Соціозбірка”, що створює динамічне інтелектуальне середовище для вивчення соціоніки, особливостей людської психіки та взаємостосунків.

Окрім традиційних зустрічей клубу щочетверга в офісі ФРІ, яких у липні відбулася п’ять, було проведено три успішних соціонічних майстер-класи в рамках проекту Арт-пікнік, що вперше відбувався у Рівному. Розмовляли про стосунки, профорієнтацію та саморозвиток в контексті соціоніки.

Ji1W2RmkcBk

Координаторка проекту:
Олена Романова

Група проекту:
https://vk.com/sociozbirki

Літературні здибанки

lgzXKa53wSo

Новий успішний проект ФРІ Рівне, який має на меті об’єднати людей, що не можуть уявити свого життя без книги.

“Літературні Здибанки – чудова нагода для саморозвитку. Кожен, прийшовши на них, має змогу самовиразитись, прочитавши власні або улюблені твори, поезію, цитати, поділитися думкою про книгу яка сподобалась. Також традицією здибанок стали регулярні тренінги, теми яких стосуються саморозвитку: ораторське мистецтво, невербальні комунікації, здібності тощо. У липні відбулося 2 Здибанки, одна з них у рамках Арт-пікніку Слави Фролової”, – розповідає організаторка проекту Юлія Янишевська.

490l4_j9l_Q

Організатори: Юлія Янишевська, Олександра Штиленко.
Група проекту: https://vk.com/zdubanku

Нічна екскурсія: Арт-пікнік

rEysZkcaee4

18 липня відбулася п’ята нічна екскурсія. Цього разу організатори екскурсії вирішили підтримати Арт-Пікнік у Рівному та провели захід в його рамках. Вже традиційно учасниками проекту стало близько сотні не лише рівнян, але й гостей з інших міст, зокрема з Вінниці та Кузнецовська.

Екскурсія розпочалася презентацією «Неіснуюче Рівне», яка супроводжувалась показами ретро-фото архітектурних об’єктів Рівного, які не збереглися до наших днів. Після презентації гості заходу разом з гідами-фрішниками вирушили у мандрівнику нічним містом під час якої отримали не лише цікаву інформацію про історію Рівного, а й змогли взяти участь в історичних вікторинах та веселих руханках. Насамкінець, організатори почастували учасників смачними рівненськими цукерками та розіграли призи.

WHMQvpz3jDQ

Координаторка проекту: Олена Романова.
Співорганізатори: Іванка Пашинська, Михайло Марчук, Максим Шумка, Анжеліка Самофал. Волонтери: Марія Овсіюк, Олена Оленковська, Влада Борисенко.
Група проекту: https://vk.com/nichekskursia.rivne

Медіа школа

KvQ_aMwpSX4

26 липня 2015 року відбулася медіа школа від ФРІ Рівне.

Учасники школи вчилися: здобувати навички SMM як для бізнесу так і в гром
адській діяльності; писати прес-анонси та прес-релізи;  дізналися як створювати унікальний контент для інтернет-майданчиків; почули про останні тренди у дизайні; розібралися з особливостями громадської журналістики.

sgtJ5uKiYC8

Спікерами заходу стали відомі не лише у Рівному знавці медіа справи: Марк Оплачко, Олександра Корчевська, Олександр Курсик, Віталій Примак.

 

P6sOTlbv4LE

 

 

Координаторка проекту: Іванка Пашинська.
Група проекту:
https://vk.com/media_shkola_fri

Тренінг «Інформаційна та цифрова безпека»

13

Завершився липень тренінгом на напрочуд актуальну тему інформаційної та цифрової безпеки, який відбувся 29 липня. Учасники розглянули питання існуючих ризиків та загроз при використанні електронних ґаджетів та Інтернету, дізнались про основні правила безпеки та способи ефективного захисту та збереження цифрових даних.

«Дякую організаторам та лектору Марії за дуже цікавий тренінг і нові корисні навички, особливо запам’ятались продемонстровані можливості як і де перевіряти сайти на безпечність на різних рівнях, сканувати фішингові листи. Не думала що такі способи існують, але УРА (!!!!!!) мені показали як можна згенерувати купу ідей для паролів не зламавши голову, а це надзвичайно корисно в моїй ситуації коли життя пошти регулярно недовговічне», – ділиться враженнями учасниця заходу Олена Оленковська.

Організатори: Олена Романова, Ірина Черевко, Михайло Марчук. 
Група заходу: https://vk.com/info_security_fri

І наостанок…

зазначимо, що наші фрішники активні не лише у Рівному. Юлія Янишевська та Оксана Конончук підкорили Говерлу!
3ZaC8xIFnsI kCcLyTjX7h0

Ми не збираємось зупинятися на досягнутому і вже зовсім скоро вас чекають нові чудові проекти від ФРІ Рівне!
Слідкуйте за новинами нашого осередку: https://vk.com/fririvneprimary

Залишити відповідь