Інформаційна та цифрова безпека як складові права на приватність

Share

11Близько 20  громадських активістів взяли участь у тренінгу: «Інформаційна та цифрова безпека як складові права на приватність», який був організований ФРІ Рівне 29 липня 2015 року.
Тренінг вела Марія Цип’ящук: координатор та юрист Рівненської громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини.
Учасники розглянули питання існуючих ризиків та загроз при використанні електронних ґаджетів та Інтернету, дізнались про основні правила безпеки та способи ефективного захисту та збереження цифрових даних. 
Марія продемонструвала як легко можна створювати і запам’ятовувати паролі на 12 і більше символів, де можна перевірити отримані листи на фішинг, як встановити ступінь надійності месенджерів, які програми та утиліти підвищують рівень захисту пристроїв.13
Кілька порад щодо хорошого паролю:
• Різні символи включаючи спеціальні (надійна кількість символів – 12) – Brute Force*
• Не містить осмислених даних
• Різні паролі в різних системах!
• Правильне налаштування відновлення паролів
• Час-від-часу потрібно змінювати паролі
Рекомендовані програми менеджерів паролів: LastPass, KeyPass.
Родзинкою заходу стала можливість закріплювати отримані знання виконуючи практичні завдання безпосередньо під час тренінгу.
Всі учасники отримали цікаві роздаткові матеріали з ще більшою кількістю порад та секретів щодо цифрової та інформаційної безпеки.

Команда РММГО «ФРІ» вдячна Громадянській мережі «ОПОРА» за cприяння у проведенні тренінгу.

Залишити відповідь