FRI StartUp Media Camp

Share

12-14 серпня у Дніпропетровській області, поблизу Орлівщині у мальовничому куточку лісу біля чарівної річки Самари відбувся “FRI Startup Media Camp” – молодіжний табір з проектування стартапів та їх реалізації за допомогою медіа ресурсів,який проводив ФРІ Дніпро. Проект став можливим завдяки підтримці проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
ycT-qdUFjys

 

 

І хоч вже минув час з його логічного завершення, учасники не спішать іхати додому, ставши вже рідними, роблять фото та відпочивають у Дніпропетровську)) Ще досі пов`язують себе з певним кольором, що символізував їх групу, адже за ці дні вони стали справжньою командою, розвинули свій командний дух, взаємодопомогу та отримали нові навички. Метою кемпу було навчити молодь створювати свій стартап, зрозуміти, що в цьому немає нічого нездійсненного і що наша активна молодь може це зробити, працюючи у команді. Завдяки цікавим і потрібним тренінгам, спрямованим на це, учасники стали освіченими у галузі проектного менеджменту, юридичних аспектів реалізації стартапу, дізналися більше про роль медіа у промоушені та реалізації стартапу та багато іншого. Здобули неформальну освіту, ставши друзями з менторами, співпрацювали у дружній атмосфері. Сумлінно працювали навіть вночі, мотивовані їжею)) налаштувалися на активну співпрацю. Багато чого залишиться в нашій пам яті після табору і це не лише лекції. Це – арбузи на ватрі і таборові чутки, кава на сніданок та вечерю,ефір таборового радіо, зумба та аква-аеробіка вранці, пісні на замовлення для таємних друзів. Робота та відпочинок були поєднані і веселий останній вечір зі сценками від учасників та організаторівпоказав, як кемп вміє розважатись,також видався дуже душевним)) Навіть злива сприяла тімбілдінгу на таборі, всі разом грілися у бесідках, збирали палатки, та пили гарячий чай:) А однакові футболки з логотипом табору та usaid довершили командне відчуття:) Цей табір ніколи не завершиться, адже Самарське плесо назавжди в наших серцях і сяє сонце і є надія , що усі команди реалізують своі стартапи.
І допоки ми бачимо вдячні відгуки учасників на сторінках в соцмережах, у їх розмовах з друзями, чуємо про їх роботу над стартапами ми розуміємо, що все було недаремно і крихітка нашої енергіі перетворюється у цілу ватру з душевними піснями.58jXEQNi8ks

Залишити відповідь