Запоріжжя медіаграмотне

Share

mY7-Qukc02k27 червня в антикафе “Old Rabbit” відувся тренінг в рамках проекту “Медіаграмотність на захисті Вітчизни”, що іцінійований “Регіональним об’єднанням молоді”. Завданням заходу
“Основи медіаграмотності” було висвітлення чотирьох тематичних блоків: “Поняття медіаграмотності”, “Журналістські стандарти”, “Джинса”, “Фейк”. Тренерський склад – Юлія Гуменюк, Ольга Кірєєва та Марія Квітенська, члени ЗОМГО “ФРІ”. За словами учасниці Маргарити, особливості цього тренінгу – згуртована командна робота, висока професійна майстерність тренерів, живе спілкування та дружня атмосфера. “Мені було надзвичайно цікаво провести ці кілька годин із користю. Тепер я інакше буду ставитися до матеріалів у пресі” – говорить Маргарита.

Висловлюємо подяку антикафе “Old Rabbit” за теплий прийом та співпрацю, а також тренерському складу осередку молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”.

Схожий тренінг, але вже у іншому форматі відбудеться 11 липня 2015 року о 17:00 у парку Дубовий гай в рамках всеукраїнськогоу проекта “Вуличний університет”.

Вуличний університет – це можливість отримати непересічні знання просто під вікритим небом. Лекції на вулиці, живе спілкування, досвід успішних людей – це все є у Вуличному університеті. Подія абсолютно безкоштовна. Посилання на зустріч: http://vk.com/street_university_zaporozhye

Залишити відповідь