Соціовечірка: відшукай свою квадру

Share

TuuRTD5HrD8Майже пів сотні рівнян відвідало унікальний захід, Соціовечірку, організований “Соціозбіркою” під егідою ФРІ Рівне.
Захід відбувся у форматі інтелектуального дозвілля – поєднанні розважальних та освітніх елементів.

Розпочалась вечірка театралізованим перформансом “Королівство Соціон” де у гротескній формі відобразили особливості кожної квадри та типу. Родзинкою вистави стало те, що більшість ролей соціонічних типів було виконано безпосередньо представниками останніх. 

Згодом соціозбірчани провели міні-лекцію про соціоніку та особливості стосунків, саморозвитку та профорієнтації в її контексті.

Також гості змогли насолодитися руханками та знайомствами, вікториною з солодкими призами і музичною паузою, пофотагруватися біля символічної арки.

Приємним бонусом для відвідувачів виявилась можливість переглянути виставку робіт Пабло Пікасо, яка наразі експонується в галереї Євро-Арт. 4NxDhzDwOMg

“Соціовечірка – це щось новеньке, так би мовити “свіжий подих інтелектуальної гри”. Мені сподобалось відчути себе частинкою неймовірної атмосфери, створеної не лише організаторами, але й гостями. Найбільш яскравою була театралізована вистава, яка дещо у комічній формі не лише відкрила куліси, чому ми такі різні, проте і зацікавила своєю неповторністю. Це приємно, що молодь намагається інтелектуально розвиватися! Місто потребує таких подій!”: ділиться враженнями учасниця заходу Тетяна Михалюк.

_2jvmfCZlfg“Ми намагались створити особливий простір для спілкування та відпочинку водночас, саме тому міксували розваги та навчальний контент. Сподіваємось нам це вдалося. Чекаємо усіх щочетверга на наших соціозібрках!”: зазначає координаторка соціозбірок у Рівному, Олена Романова.

Залишити відповідь