Перша Вільна Бізнес Школа у Рівному

Share

“Вільна Бізнес Школа” – це захід неформальної освіти, призначений для розвитку жителів нашого міста у сфері бізнесу. Подія відбулась у приміщенні першого корпусу Водного університету в неділю, 26 липня.  

Вільна Бізнес Школа – це захід неформальної освіти, призначений для розвитку жителів нашого міста у сфері бізнесу.

перша Бізнес Школа у Рівному

«В умовах стрімкого росту та розвитку підприємницької діяльності,саме такі проекти є важливою складовою побудови власного бізнесу, покликані дати поштовх та знання необхідні для заснування власної справи», – ділиться своєю думкою щодо відкриття Школи, лектор та бізнес-консультант Олександр Осовець. «Всім початківцям хочу побажати максимально використовувати наявний потенціал, активніше спілкуватися між собою і об’єднуватися для генерування ідей та реалізації спільних бізнес проектів»

На захід були запрошені спеціалісти в сфері виробництва, сервісу та торгівлі. В їхньому числі: Олександр Осовець – директор ДБУ “Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку”, Сергій Гемберг – директор центрального відділення ПАТ “Креді Агріколь Банк” в м. Рівне, Валентин Будкін – директор з інформаційних технологій омніканального рітейлера КТС.

На заняттях Школи учасники отримали поради знайдення ресурсів для досягнення своєї мети та отримали відповіді на запитання:

– Що таке бізнес? Недосяжна мрія чи невикористана можливість?

– Де знайти конкурентоспроможну ідею?

– Що потрібно для того, щоб закохати користувача у ваш продукт?

– Що треба робити, щоб у Вас хтось щось купив?

Про свої враження учасниця Школи, Олена Бабич говорить так: «Для мене, Бізнес Школа – це можливість напряму поспілкуватися з професіоналами своєї справи, які готові були ділитися досвідом і давати цінні поради. Олександр Осовець зміг розвіяти міфи про перепони на шляху до створення бізнесу і разом із Сергієм Гембергом надихнули шукати і втілювати інноваційні бізнес-ідеї. Окрема подяка Валентину Будкіну за інформативну лекцію по менеджменту і маркетингу, що допомогла краще зрозуміти бізнес-процеси.»

Проект організований первинним осередком «Рівне Активне»молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».

Наступна Вільна Бізнес Школа відбудеться вже незабаром. Стежте за анонсами та оновленнями групи в соцмережі за адресою: https://vk.com/fri_aktyvne

Залишити відповідь