Медіа-майданчик у Рівному

Share

У Рівному 26 липня 2015 року вдалося створити медіа-майданчик на 1 день, для всіх охочих, що прагнули знань, шляхом проведення навчання на Медіа-школі.

GkryQ7JXYQ8Школу відкрив Марк Оплачко (засновник відомої не лише у Рівному, а й в усій Україні організації Література.RV)

Марк надав зрозуміти учасникам Школи, що: «Організація подій та проектів –  це перший крок для усвідомлення людиною себе, як творця. Українці в переважній своїй більшості не можуть перейти від логіки виживання до логіки будівничого, чи то пак, архітектора. Цей процес дає змогу повірити особі у власні сили, спочатку взявши на себе невеличку частинку відповідальності, а потім розширювати її до певної сфери, заходу, проекту, організації, бізнесу. Цього зараз дуже не вистачає молоді, бо ані університет, ані школа не дають такого усвідомлення».

Отож, учасники ознайомилися зі створенням та просування якісного контенту у соціальних мережах та висвітлення заходів.

сашаПро дизайн та  всіма його тонкощами, що є невід’ємною частиною медіа роботи, вдалося ознайомитися від Олександри Корчевської.

3 Від журналіста 1+1 – Олександра Курсика – учасникам вдалося захопитися цікавинками роботи на телеканалі.

Про особливості взаємодії громадської організації та преси, вдалося дізнатися від Віталія Примака (Голови МГО «Молодь Діє», редактора сайту громадської журналістики «КОЛОНА»).примак

Отож, біля 30 учасників на виході зі Школи здобули:

– навички SMM як для бізнесу так і в громадській діяльності;

– навчилися писати прес-анонси та прес-релізи;

– дізналися як створювати унікальний контент для інтернет-майданчиків;

– почули про останні тренди у дизайні;

– розібралися з особливостями громадської журналістики. 1

Команда РММГО «ФРІ» вдячна всім спікерам за активну участь у Школі та Групі компаній “РЕНОМЕ”!

Залишити відповідь