Об’єднай Харків – Жива Бібліотека

Share

msjqEWN9kfMМинулих вихідних, 7-го червня, Харківська ФРІ разом із “Живою Бібліотекою в Харкові” та НГО “Stella” провела Міжкультурну Живу Бібліотеку

За словами організаторів, головною метою було спонукати людей до відкритості, до толерантного ставлення до різних народів. Наразі у Харкові живе понад 111 національностей, але українці не знають історії наших іноземців. Брак часу або ж елементарна сором’язливість своє на заваді культурному обміну.

4ptuZ6GDHIw

Жива Бібліотека “No hate Speech” стала тим майданчиком, де харків’яни та гості міста змогли заглибитися у іншу культуру, не виїжджаючи закордон. На заході наші читачі мали змогу поспілкуватися із китайцем, туркменом, індусом, арабом з Іраку, ортодоксальним євреєм, кримською татаркою. Якщо Живі бібліотеки вже раніше і проводились у Харкові, то новим було те, що половина “книг” розмовляла англійською, тож учасники мали змогли попрактикувати свою іноземну мову.

vGc4X7vT42sМеісен Ду, китаєць:

“Вперше був на такому заході. Отримав гарний досвід з того. (…) Українці на відміну від китайців, прямолінійні. Завжди говорять те, що думають. А ще вони гарні та розумні, але ну дуже ліниві. Думають, якщо є розум і краса, то важка праця не для них”.

Тоні, араб з Іраку:

“Як на мене, іноземців ніхто не ображає у Харкові, ніяк не обмежує їх права. Єдина велика проблема, ще те, що багато хто з місцевих не знає англійської. Це значно ускладнює життя”.

Микола, читач:hAvJide0vUo

“Я вже втретє на такій бібліотеці. Дуже подобається і сам формат, і люди, які є книгами.Сьогодні цікаво дуже було дізнатися, що в Індії і досі є касти і що поділ на них є не умовним, а дуже суровим. Що якщо хтось захоче стати лікарем-хірургом з нижчих каст, то йому треба буде шукати собі наречену з вищих. Просто так не можна дістати ту роботу”.

Фото заходу: https://vk.com/no_hate_speech?z=album-61640433_216805603

 

 

Залишити відповідь