Миколаївська ФРІ на сцені театрального фестивалю

Share

Одним з партнерських проектів організованих Миколаївською ФРІ, став “Театр ситуацій та імпровізації”, який тривав чотири місяці на базі Центральної Бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Проект мав за основу об’єднати різних людей і ввести у їхнє коло, для кращого розуміння переселенців із Луганської та Донецької обл.  Серед учасників театру  були люди найрізноманітніших професій, різного віку, та абсолютно різних поглядів. Але мистецтво і бажання внести частинку себе у виставу зробило з учасників дійсно круту і злагоджену команду. Загалом “Театр ситуацій та імпровізації” дав чотири покази свого спектаклю на різних сценах міста.

kkg7pt-9PPI

 

 

 

LgSGcPXEb5g

 

 

 

 

 

 

 

Але ця невелика стаття присвячена найголовнішому – участі вистави “Один день з життя. 13.02.15” у міжнародному театральному фестивалі “Південні маски”.

Z0rI5beu7Yg

 

 

 

 

 

 

 

З 5 по 15 червня, в Миколаєві проходив Десятий і заключний Театральний Фестиваль “Південні маски”. Участь у такому масовому заході, надала наснаги і впевненості в собі усім акторам-аматорам театру.
Виставу у конкурсному залікові “Театр ситуацій та імпровізації” відіграв на єдиному диханні. Журі фестивалю аплодували стоячи, директор Київського театру “Вавилон” Ірина Савченко навіть плакала від щирості і повноти почуття акторів театру.
IraNbj4MTdM

 

 

 

 

 

І от, 15 червня, на урочистому закритті фестивалю настав цей хвилюючий момент. Документальний театр увійшов у склад переможців і отримав нагороду за “Найкращий авторський твір”, оскільки постановка була написана самими акторами театру.
“Колектив, який своєю виставою “Один день з життя: 13 лютого 2015 року”, змусив усіх глядачів зрозуміти, що біль легшає, коли ти можеш ним поділитися. І мені було надзвичайно приємно, що нагороду їм вручала саме я.” – слова Ірини Савченко про “Театр ситуацій та імпровізації”.
xbiACl7wZFk

XeilyKo3ADcXeilyKo3ADc9P-Y9QT3NKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож, як казав В. Маяковський “Театр – не дзеркало, а збільшуване скло”.

Ваша, Томатна Паста :)

Залишити відповідь