Літературні здибанки

Share

490l4_j9l_QУ Рівному на «Лебединці» збиралися любителі художньої літератури. Із собою вони принесли більше 30 книжок, щоб передати їх в інші руки. Учасники зустрічі декламували власні вірші, знайшлись і небайдужі до музики, тому не обійшлось без читання поезії під гітарні акорди.

«Мене вразила тепла атмосфера спілкування, відпочинку, бурхливий плин дискусій, обмін думками та відчуттями. Найбільше сподобалося, що отримала книгу з умовою передати її далі. До кінця вечора зарядилася в собі цей імпульс позитиву і планую прийти на «Літературні здибанки» ще раз»,  – поділилась враженнями студентка Оксана Конончук.

agNiQpy1vicАтмосферу події підтримала психолог, яка влаштувала пізнавальний тренінг та організувала командні ігри. Завдяки «Літературним здибанкам» перед рівнянами відкрилося вже достатньо нових талантів, хоча подібні зустрічі в новинку для міста.

VW0MaRDh2hoЗустріч відбулась за підтримки РММГО «Фундації регіональних ініціатив». Посиденьки рівненських інтелектуалів, активістів, поетів та письменників і просто охочих до щирого спілкування людей відбувалися щосуботи в кав’ярні-книгарні «Арка» протягом  квітня-травня, а влітку організатори обіцяють регулярно влаштовувати «Здибанки» на свіжому повітрі, поблизу Рівненського гідропарку.

В майбутньому на літературні зустрічі організатори запрошуватимуть гостей з інших міст та регіонів України.

Дізнатися, коли проводяться «Літературних здибанки» можна за посиланням.

Залишити відповідь