ФРІ-Харків відвідав тренінг “Active Citizens”

Share

QddPfHimBTMМинулого тижня, 18-го червня, харківські ФРІшники відвідали тренінг “Active Citizens” від Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Тренінг проводила Ірина Єрина, сертиікований фасилітатор програми Active citizens від British council. Навчання тривало два дні. Під час першого –  знайомство, конкретизації очікувань і визначення своєї особистості. Родзинкою став круглий стіл на якому велося обговорення заздалегідь прочитаних матеріалів (Аристотель, Руссо). Торкалися теми “Громадянин за Аристотелем”, свободи. Зачепили також і гендерну тематику.

Другий день був присвячений встановленню діалогу й розробці проектів (соціальної дії) у групах за напрямами: екологія, освітні заходи, проекти, спрямовані на допомогу переселенцям, для людей інвалідів, на допомогу дітям дощу (синдром Дауна).JJ5cozD16q8

51vTsWekaM4Анна Корніленко, учасниця

“Тренінг залишив позитивне враження. подобалося те,що домінантними були практчні вправи.Цікавим досвідом стала участь у обговоренні підготовленого матеріалу . Сподобалися учасники тренінгу – підібралися неймовірно цікаві особистості”.

Аліна Шумна, учасниця:eiKtlvy5BdA

“Тренінг дозволив не тільки познайомитися з іншими представниками організацій, але й спільними зусиллями пропрацювати цікаві проекти. Отримані навички проджект-менеджменту стали у пригоді при написанні проектів.Сподіваюся, що ідеї стануть реальністю! Крім того ми тепер маємо чудову можливість отримати грант від Британської Ради!”

 

Юра Волошин, учасник

“Надзвичайно сподобався тренінг. Для мене це стало можливістю зав’язати корисні для ФРІ контакти, познайомитися з представниками різних організацій та отримати нові знання”.

 

 

Залишити відповідь