ФРІ Дніпро “надихає” молодь у Кремечуці!

Share

5 – 7 червня у м. Кременчук відбувся Міжрегіональний молодіжний форум “Молодь для України” . Форум проводиться з метою зміцнення молодіжного громадського руху в Україні і сприянню розвитку студентського самоуправління.3xOUyt529Ac

Понад 220 молодих людей з різних куточків України зібрались, аби попрацювати у шести різних комітетах та спробувати знайти шляхи вирішення нагальних проблем України у сферах патріотичного та культурного виховань молоді, соціальної адаптації переселенців, євроінтеграції, тощо.

 Ольга Чичикало – голова Дніпропетровського осередку ВМГО   «ФРІ»  була також присутня на форумі. Там вона репрезентувала ФРІ Дніпро – новостворений осередок  у м. Дніпропетровськ.MrB57Fbh1T0

 Під час вуличного ярмарку громадських організацій Ольга представила Фундацію Регіональних Ініціатив та проект «Твоя країна», ознайомивши учасників форуму з цінностями організації та її ініціативами. Світлини з проектів та розповіді про майбутні плани осередків так надихнули учасників, що результатом форума стало не тільки напрацювання плану дій молоді з певних проблем, що обговорювалися під час форума, а й бажання місцевої молоді створити осередок ФРІ у м. Кременчук! 

 Організаторами форуму виступили Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука та інші молодіжні громадські організації міста. Цього разу до їх числа долучилися і представники Фонду народонаселення ООН.

 

Залишити відповідь