Журналістська кузня від Київської ФРІ)

Share

DA8_6IjFIso

 

Весна все глибше проникає у кожну мембрану міста, забирається під його шкіру і заплутує усіх у тенета життя, а Журналістська Кузня набирає обертів: після насиченого вівторкового дня жуківці провели чудовий вечір в компанії із контент-менеджером PR компанії Prominagency, повелителькою SMM та PR-технологій Іванною Гавлюк.

cqgwo-9ei6w

Ця шалено жвава й надзвичайно приваблива дівчина (просто такий собі глобальний згусток енергії в зовсім мініатюрному тілі) відкрила жуківцям багатенько таємниць соцплатформ, провела усіх чорними ходами найпопулярніших соціальних мереж, поділилася власним досвідом і розповіла те, про що не пишуть жодні підручники.

Тож, стережись Вконтакте, бережись Facebook, будьте на сторожі Instagram і Twitter: армія акул соціального маркетингу та реклами готова вступити у бій за кожного підписника, готова популяризувати сторінки та пабліки, готова творити оригінальні, актуальні та влучні пости, а головне – готова відкритись і заявити про себе віртуальному світові Всесвітньої павутини.

Вельми дякуємо Іванці за чималу валізу корисної інформації та хорошого настрою.

Щиро дякуємо також DIYA | центру науки та мистецтва за надане приміщення.

mGKUukyMju8

  1. S.: Не забувайте, що наш проект лише на початковій стадій і попереду на вас чекає ще добряча порція нових емоцій та знайомств, цікавих лекцій та приємних вражень.

Чекаємо вас уже в четвер. І з гаджетами :)

#Київ #фрі #фрі_київ #ЖуК #fri_ua #fri #friua #фрішники #fri_event #study #фрі_жук #fri_zhuck #fri #journalist #kyznia #DIYA #журналістика #освіта #PR #SMM

Залишити відповідь