Ковток Бразилії у Вінниці

Share

Минулої неділі у Вінниці проводилась тематична вечірка “Ковток Бразилії”, організаторами якої виступив Вінницький осередок ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Учасники заходу мали можливість ближче познайомитись із культурою найбільшої країни Південної Америки, повчились танцювати самбу та спробували традиційний бразильський напій – мате. Але про все по порядку.

 

Все дійство відбувалось в приміщенні ГО “Джерело Надії”, які вже не вперше надають свою площу для проведення таких заходів. Учасники почали сходитись близько шостої години вечора. Першим виступав мандрівник Сергій, що провів два місяці в Ріо-де-Жанейро та двічі побував на знаменитому бразильському карнавалі. Він розповів про те, що цікавого можна знайти в Ріо, що можна робити, а чого не варто і ще поділився враженнями від перебування в самому центрі карнавалу.

Далі, гості мали можливість перезнайомитись між собою і трохи поспілкуватись, після чого Дмитро, призер чемпіонату України з футболу, продемонстрував усім чудеса футбольного фрістайлу.

 

 

 

 

Наступним пунктом програми були танці. Вікторія та Валерій з танцювальної студії  ALEMANA спочатку продемонстрували свою майстерність, а потім вчили всіх бажаючих основам самби. В кінці Валерій всіх похвалив і порадив ніколи не соромитись танцювати, навіть, якщо ви зовсім не вмієте цього робити, адже, якщо не спробуєш, то не навчишся.

 

 

 

 

 

В другій частині вечірки гості дізнались багато нового про мате, напій, що є досить популярним в Бразилії, та навіть спробували його на смак. Далі були веселі конкурси, танці, а завершенням вечору став виступ вінницького гурту ЗОРЕЛІТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На згадку про захід талановиті художники з ФРІАРТ зобразили всім бажаючим  дивовижні малюнки на тілі в бразильському стилі.

 

 

 

 

 

Вінницький осередок ВМГО ФРІ й надалі продовжуватиме дивувати вінничан креативними заходами та робити їх життя цікавішим.

Залишити відповідь