Дебют проекту Coders Guild у Вінниці

Share

Вінницькі ФРІ-шники заснували проект Coders Guild (гільдія програмістів), спрямований на розвиток спільноти програмістів у Вінниці. В рамках проекту планується проводити регулярні зустрічі з різних напрямків у форматі доповідей та вільного спілкування.


Перша зустріч, покликана зібрати Java-розробників, відбулась у суботу 9-го травня. Хоча цільова аудиторія заходу – досвідчені програмісти, можливість відвідати його мали всі бажаючі. На зустріч прийшли понад 30 розробників з Вінниці та інших міст України. Місцем проведенням заходу стало комфортне та затишне анти-анти кафе “Baker-street”.

 

 

 

 

 

Програму заходу умовно було поділено на дві частини: доповіді та круглий стіл гільдії.  Перша частина зустрічі не змогла б існувати без наступних спікерів та їх доповідей:

  • Сергій Блажченко, Java-розробник в Playtika, з темою “Multithreading” детально розповів про концепцію та реалізацію багатопоточністі в Java;
  • Сергій Ладанюк, Java-розробник та Tech-lead в Playtika,  з темою “Migration from Java 6. What’s new in 7/8″ розповів про нові можливості та “підводні каміння” в останніх версіях Java, а також дав практичні поради по міграції великих проектів.
  • Володимир Яцик, Java-розробник в Spilna Sprava, з темою “Автоматизоване тестування” повідав основні поняття, класифікацію та методи тестування програмних продуктів, а також розповів, як це відбувається у них на проекті.

Протягом наступної частини, “круглий стіл гільдії”, учасники зустрічі спілкувались на довільні теми (і за круглим столом, все по чесному). Були підняті дуже цікаві питання, а учасники заходу виявились досить різносторонніми людьми.

 

 

 

 

 

Учасники залишились задоволеними, а організатори зарядились порцією мотивації для розвитку проекту та організації нових зустрічей!

Долучайтесь до проекту, слідкуйте за новинами та переглядайте повний фотозвіт тут:

http://vk.com/coders_guild
https://www.facebook.com/coders.guild.vinnytsia

 

Залишити відповідь