Школа бюджетних мандрів Україною

Share

1 квітня у Першій Львівській Медіатеці відбулася Третя школа бюджетних мандрів в рамках проекту від  ФРІ ″ПоДорожники″. Цього разу всі мали змогу почути корисну та цікаву інформацію про подорожі Україною та мандрівки в гори, також був розглянутий конкретний маршрут. Спікерами виступали учасники львівської туристичної команди CORD, вони поділилися своїм досвідом поїздок, дали безліч порад для того, щоб подорожі були справді бюджетними.

Спершу Руслан, голова команди CORD, розповів усім, що варто робити в горах, а чого робити не слід, що потрібно класти до рюкзака, а що варто залишити вдома. Розповідав також про особливості гірського спорядження та найпоширеніші помилки, котрі роблять недосвідчені мандрівники.

Після цього Теодор розповів нам про маршрут гірським масивом Горгани, всі сюрпризи, веселі та не дуже, які можуть трапитись на шляху.

Ну і наприкінці ми почули від Дзвінки натхненну лекцію про те, як ж насправді легко бюджетно подорожувати. Також вона поділилась з нами своїм списком Must See Places в Україні, порадами щодо транспорту, проживання та харчування.

 

У найближчих планах нові заходи такого та інших форматів для тих, хто любить подорожувати. Не забувайте слідкувати за календарем подій , та до нових зустрічей :)

З.І.: шукай та приєднуйся до Львівської ФРІ у ВК та ФБ!

Залишити відповідь