Львівські ФРІшники проведуть EU crash course “Розуміючи Європу”

Share

04 квітня Львівські ФРІшники проведуть EU crash course “Розуміючи Європу” для чернівецьких школярів та студентів.

Це семінар, який презентує ЄС інтерактивним способом, прискорений курс з основ функціонування ЄС, що вже працює у Німеччині за сприянням Фундації молодої Європи Шварцкопфу (Schwarzkopf-Stiftung Junges Europa) з 2009 року. Зараз курс проводиться в таких країнах: Італія, Литва, Австрія, Ірландія, Угорщина, Чеська Республіка, Бельгія та Україна. Проектом в Україні почав займатись Європейський молодіжний парламент і вже протягом року проводить такий курс для усіх охочих.

Захід відбуватиметься в приміщенні Horizont Business Hub та триватиме близько 4 годин. Захід планує відвідати близько 50 осіб. Метою даного проекту є ознайомити школярів та студентів зі структурою ЄС, розширити та допомогти візуалізувати основоположні знання про європейську політику, підвищити інтерес учнів у справах ЄС та заохотити їх до участі в них.
Так як Україна підписала політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС, важливо відзначити роль старшокласників в євроінтеграційному процесі України шляхом підвищення обізнаності щодо основ ЄС.

Залишити відповідь