Міфи і легенди харківських підземель

Share

Міфи та легенди харківських підземельНе знаєш, що таке спелеостологія? Хочеш провести свій вечір з користю? Прагнеш познайомитися і поспілкуватися з цікавими та відомими людьми на різні теми? Приходь до нас на ФРІ-вечори!

Цього разу нашим гостем є Ігор Денисенко – цікава людина рідкісної професії – спелестолог, а також за сумісництвом історик, археолог, культуролог.

На нашому вечорі Ігор розповість про цікаву науку – спелестологію (вивчення старовинних підземель, які не використовуються за прямим призначенням), а також повідає багато різних міфів і легенд про харківські підземелля, цікаві знахідки, складнощі дослідження цих унікальних об’єктів, сучасний стан підземного Харкова.

Ігор Денисенко займається вивченням старовинних підземель з 2004 року. У 2005 році він разом із відомим харківським спелеологом Андрієм Ковальовим створив Харківський фонд сприяння історико-культурним дослідженням “Діти підземелля” [https://vk.com/club5874821]. Наш гість брав участь в археологічних експедиціях в Херсонесі (Севастополь), Криму.

ДЕ: Харківська обласна наукова бібліотека, вул. Кооперативна, 13/2

КОЛИ: 25 квітня о 14.00

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Бери з собою печиво, чай і цікаві запитання.

Більше інформації можна дізнатися в групі ФРІ-вечорів (Харків) https://vk.com/fri_vechera.

Координатор проекту «ФРІ-вечори» в Харкові – Ольга Бондар, тел. 050-218-0-116, 063-745-83-85.

Залишити відповідь