Міжнародна школа у Рівному

Share

sQa2rrV2zC4Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» провела школу Міжнародної служби в Рівному 1 лютого 2015. У відділі іноземних мов в обласній бібліотеці учасники з Рівного, Луцька, Дубно, Києва, Вінниці та Чернівців в теплій атмосфері дізналися про функції міжнародної служби  в місцевому осередку ФРІ, почули про безліч можливостей для молоді від Голови Міжнародної служби ВМГО «ФРІ» Олександра Швеця.

OvITn4mONT4

2IRn8fD2FowОлександра Білязе, заступник голови Міжнародної служби та голова Донецького осередку ФРІ, з особливим натхненням ділилася досвідом, адже нещодавно захистила магістерську роботу, тема якої є дотичною до її громадської діяльності в Міжнародній службі ВМГО ФРІ. «За допомогою Міжнародної служби українська молодь отримує додаткові освітні можливості, які надихають реалізовувати найбільш успішний досвід в Україні»  – говорить Олександра. Учасники дізналися, що таке «Еразмус +», як прописувати проект, що таке мандат та PIC код, які документи потрібні для партнерства і навіть потренувалися писати проекти  в командах. Невдовзі ФРІ ще активніше долучатиметься до міжнародних проектів та організовуватиме їх самотужки.

beARe9GjZCcОкрім знань, учасники познайомилися з містом Рівне, налагодили співпрацю між осередками, нажартувалися, обмінялися контактами та зробили сотні фото, і звісно ж, набралися натхнення для подальшої роботи.

 

 

Голова Міжнародної Служби РММГО «ФРІ»

Гриб Любов

Залишити відповідь