Hacking school

Share

З 23 січня 2015 року, команда молодих та амбіційних відкриває новий соціально-освітній клуб у нашому місті – Hacking school, й запрошує всіх молодих рівнян провести час разом, з користю та позитивом, де партнером стала  Рівненська  ФРІ.


LQxnK92tRto«Для міста Рівного необхідний такий клуб для школярів, студентів. Клуб саморозвитку, що дасть можливість людям побачити світ з іншого боку. По-новому поглянути на речі, предмети, котрих нас навчають у школах/університетах», – говорить супервайзер клубу Hacking school Іло Глонті.

Протягом січня 2015 року  проведено ряд наступних зустрічей:

6G9ujpOzC1M«100 сайтів які необхідні молоді», спікер Іло Глонті (був наймолодшим радником Президента Саакашвілі. Випускник найкращого університету Грузії – Вільного університету Тбілісі, разом з іншими молодими фахівцями Іло входив до команди реформаторів, яку очолював Каха Бендукідзе. Сміливі ідеї та законопроекти, розуміння важливості та негайності реформ, відсутність страху перед їх впровадженням – ось за що їх називали «спецназом Кахи». Зараз, за запрошенням Петра Порошенка працює в Уряді);

hgBvYb-VPuAЗустріч з Карелем Свободу (радникик міністра фінансів Чехії Карелом Свободою. За своє життя Карел назбирав багато цінного досвіду. Вже у свої 25 він став доларовим «мультимільйонером». В 90-х роках займався аграрним бізнесом по всій Західній Україні. З 2001 по 2003 рік займався реструктуризацією ГазПрому. З 2003 року будує власний бізнес в найбільшій європейській компанії в сфері фінансового консультування);
osGnI34j0xgНа питання «Що означає “громадська активність”?», відповіла  Віра Кічава (російська журналістка, член незареєстрованої Лібертаріанської партії у Росії).

Не дарма Віра каже: “Моя улюблена справа – просвіта людей в дусі ідей свободи”, оскільки вона приїхала на школу, аби поговорити з рівнянами про:
– цікаві моменти власної біографії;
– на скільки важлива свобода інформації і як боротися проти обмежень?
– чого прагне Путін?
– як ми (досить молоді люди) можемо змінити світ?
– як боротися і не здаватися? чим зараз ми можемо допомогти нашій країні?

48Auj_qRDN8Організатори повідомляють, що у подальшому Hacking school матиме дозвіллєву частину заходу, що включатиме в себе перегляд фільмів та мотивуючих відео, презентація свіжих можливостей для молоді, вивчення англійської найцікавішими методами, а головне – тепле спілкування, котре докорінно змінить погляд на життя.


Залишити відповідь