Зустріч із Гамлетом Зіньківським (ФРІ-вечори в Харкові)

Share

Гамлет

31 січня 2015 року в Харкові відбудеться перший ФРІ-вечір у цьому році – зустріч із відомим українським художником Гамлетом Зіньківським. Організатори радо вітатимуть вас в Обласній науковій бібліотеці за адресою вул. Кооперативна 13/2 о 15.00.

Гамлет відомий своїми стріт-арт роботами, художніми інсталяціями й об’єктами. Наш гість живе і працює в основному в Харкові, але не менш активно бере участь у багатьох персональних і колективних виставках по всій Україні та за кордоном.

Зіньківський двічі, у 2009 і 2011 р., увійшов у кількість фіналістів премії PinchukArtCentre Prize, яку присуджують найбільш талановитим художникам нового покоління. У 2012-му харків’янин брав участь у першій київській бієнале Arsenale 2012, а в 2013-му представляв Україну на 53-ій Венеціанській бієнале – головному огляді зображального мистецтва світу.
Під час зустрічі ви «з перших рук» дізнаєтеся про творчий шлях Гамлета, особливості сучасного мистецтва, стріт-арту, познайомитеся з роботами художника, дізнаєтеся, як стати відомим митцем в Україні.

Вхід вільний, але кількість місць обмежена, тому необхідна реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15zVxPxL1_OlD-mQNf20BJpTQuQDdPEjgLkso4kTaJ8U/viewform.

Печиво, чай та цікаві запитання варто взяти з собою! :)

Більше інформації можна дізнатися в групі ФРІ-вечорів (Харків) https://vk.com/fri_vechera.

One thought on “Зустріч із Гамлетом Зіньківським (ФРІ-вечори в Харкові)

  1. “Більше інформації можна дізнатися в групі ФРІ-вечорів (Харків) https://vk.com/fri_vechera” – по ссылке на ВК “Это частное сообщество. Доступ только по приглашениям администраторов”. :-(

Залишити відповідь