Благодійна акція «Диво своїми руками»

Share
Благодійна акція «Диво своїми руками»
Благодійна акція «Диво своїми руками»

20 січня 2015 р. Сумська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» за підтримки громадської ініціативи «Альтруїст» та представників кафедри корекційної та інклюзивної освіти СумДПУ провела благодійну акцію «Диво своїми руками» у Білопільській школі-інтернат для хлопців з фізичними та розумовими вадами. Акція проходить уже 2й рік.

Їхали до хлопців уже як до давніх друзів! Адже за період нашої дружби ми встигли подарувати, залучаючи спонсорів, 2 тенісні столи й провести турніри, зібрали багато речей та дарували подарунки. Підготовка до заходу розпочалася заздалегідь, але цього разу ми не робили занадто широки анонсів, адже увага країни прикута до війни. Було складно, але завдяки добрим серцям людей – все вдалося!

Сумські об’єднані волонтерські сили надали нам речі, котрі не будуть використовуватись в АТО. Ми зробили хлопцям персональні подарунки (як же без них) – ручка, зошит і солодощі, а також привезли безліч корисних речей для хенд-мейду та облагородження приміщень і дворів – алібастер, пензлі, клей. Ну і вирішили порадувати хлопчаків усякими приємними сюрпризами – ігри настільні, фломастери, розмальовки та інші цікаві канцелярські речі.

Благодійна акція «Диво своїми руками»
Благодійна акція «Диво своїми руками»

В інтернаті нас як завжди зустріли дуже тепло і дружно. Хлопці підготували для нас яскравий концерт! Чого тільки не було! Пісні, танці козаків і моряків, вірші, фокуси і театральна постановка. Ми були вражені! Вони справжні артисти! Ми тільки й встигали плескати.

Ми також порадували хлопців своїми вітаннями! Перед дітьми виступив Василь Бобров, який підкорив публіку шикарним голосом і справжніми циганськими піснями. Наші гарні зрузі з кафедри корекційної та інклюзивної освіти СумДПУ Кисліцина Марина зі своїми студентками Вікторією Солоніною та Аліною Зарвою провели з хлопцями конкурси та ігри. Загалом, візит вийшов дійсно насичений і для хлопчиків, і для нас.

Ірина Піддубна, координатор акції ділиться враженнями: «Незважаючи на непросту обстановку, складності у зборах фінансової допомоги – хочеться і далі продовжувати робити добрі справи! Скільки позитиву приносить кожна з цих поїздок! Скільки спогадів і емоцій! Навіть складнощі з якими стикаєшся (наприклад, важезні пакети, які іноді доводиться носити у своїх двох) – все це дрібниці, порівняно з тими емоціями, які отримуєш, тим добром яке множиться в душі і тією любов’ю, якою хочеться поділитися! З кожною поїздкою до нас приєднуються нові добрі люди! Все це зближує і робить всіх нас краще! Тому, не будьте осторонь, приєднуйтеся до нас, ми завжди раді новим людям в нашому колективі!»

Організатори вдячні всім і кожному, хто долучився до акції та допоміг подарувати тепло і радість мешканцям інтернату!

 

Детально про акцію https://vk.com/4ydo.sumy

Контактні дані – 0664839806 – Леонора Журавська

Залишити відповідь